Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tapasztalatok alapján mit...

A tapasztalatok alapján mit érdemes vinni a Magyar Nagydíjra?

Figyelt kérdés
Most megyünk először. Állójegyünk van, így gondoltunk a pokrócra, de ha mindenki állni fog és miattuk ülve nem látnánk a pályát, akkor persze ez felesleges. Saját ennivalót, innivalót be szabad vinni? A pályától nagyon messze leszünk, így érdemes távcsövet vinni?

2014. júl. 20. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen, és mennyire korán érdemes kimenni, ha jó helyet szeretnénk? Már reggel 7-kor özönlenek az emberek?
2014. júl. 20. 10:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Kapunyitásra menni kell. Szerintem a pokroc jó ötlet, lesznek üresjáratok és gondolom nem akarsz reggel 7-től ácsorogni. Enni inni mindenképp vigyetek, mert ott méregdrága, széket, hűtőtáskát nem engednek, de ha a kocsiban van, akkor oda kimehetsz a hűtött italért bármikor. Távcső érdemes mindenképp és olyan helyre menjetek ahol van kivetítő, de azt sem tudjátok olvasni nélküle. (bár mi fényképezőgéppel rázoomoltunk)

Sapka, és esetleg esőkabát, ha úgy alakul.

Füldugó nekem még akkor sem kellet, mikor volt hangjuk a kocsiknak, most meg pláne. Sok, sok folyadék.

2014. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 20. 12:22
 4/5 lewis70 válasza:
szerintem egy jó csajt vigyél
2014. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de kár, hogy nem mondtad előbb, nekem nem jutott eszembe. :// :D
2014. júl. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!