Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szupináló lábuaknak ASICS...

Szupináló lábuaknak ASICS Gel-Trail Lahar 5 GTX cipő?

Figyelt kérdés
Valami javaslat ilyen árban?

2015. márc. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Anno az Intersportban dolgoztam a cipő osztályon. Ha tényleg a lábadra való futócipőt szeretnél (szupináló) akkor az a cipő 35-49 000 Ft között mozog!

Az általad kinézett cipő nem éppen olcsó, DE sajnos ez csupán a Gore-Tex miatt van. Egyébként ez egy alap kategóriának számít az asics cipők között, mert semmilyen merevítés, erősítés, alátámasztás nincs benne.

Az Asics Gel Nimbus egy ilyen futócipő, de ez nem terepfutó cipő... Ha ilyen komolyabb cipőt szeretnél, menj el egy Asics cipőket forgalmazó boltba, állapítsd meg a cipőméreted és rendeld meg külföldről - mert még postával is olcsóbb, mint itthon! /bár nekem volt, hogy egyik asicsből fél számmal nagyobb kellett, mint egy másikból.../ Vagy ha biztosra akarsz menni, menj el a Nyúlcipő boltba, ők is meg tudják rendelni, illetve

a lábadra egyedi méretet tudnak készíteni...


De ha nem súlyos a szupinálás, akkor nem kell vele foglalkozni - kivéve, ha maratont akarsz vele futni. Ha többszáz kilómétert akarsz belerakni, akkor igen, érdemes egy drága cipőbe beruházni, mert nem mindegy a térdnek, bokának, stb...

2015. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Még kezdő vagyok a futásban nem szerettem volna olyan drága cipőt vásárolni
2015. márc. 7. 09:41
 3/5 Csiß ***** válasza:
48%

Szia.Ha normális helyen vásárolsz (nem az intersportban) akkor az általad kinézett cipő 25.900.

Használd a netet..kb 1 perc alatt megtalálod (pszt!..árgép).

2015. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én csak arra lennék kiváncsi hogy szupináló lábuaknak megfelelő ez a cipő úgy hogy még napi rendszerességgel most kezdenék bele a futásba?
2015. márc. 7. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mint már írtam, "ha nem súlyos a szupinálás, akkor nem kell vele foglalkozni" - ezt csak te tudod, mennyire durván szupinál a lábad... Ha nagy mértékben, akkor elég hamar tönkremegy a cipőd (eldeformálódik) és a lábad is meg fog fájdulni, de ha csak kis mértékben, akkor használd az általad kinézett cipőt... Ha bemérték a lábad, akkor a papíron látod, mennyivel tér el a normálistól... Ha ez kicsi, akkor nem fog hiányozni a külső íves támasztás...
2015. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!