Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gerincferdülésem van. Szabad...

Gerincferdülésem van. Szabad gyúrni?

Figyelt kérdés
14/f fiu vagyok a gerincferdülés akadályoz a növekedésben amugy?Egytáltalán szabad e pl fekvőfzni,felülés,lábemelés ilyenek...?
2010. febr. 13. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem 14 évesen nem kell

ma már minden 13-14 éves kissrác gyúrni akar:/

2010. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem tudom nem kéne gyúrni

de én csak saját testsúllyal fekvő,felülés meg ijenek meg 1 5kgos sulyzó ennyi.

Szabad gerincferdléssel vagy van amit nem?

2010. febr. 13. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy szabad, sőt kimondottan jó, persze ha nem túl nagy a gerincferdülés
2010. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszii.Törzsemelés mehet nem?

Felülés az is mehet?Mert végülis ott hajlítgatni kell:S

2010. febr. 14. 12:20
 5/8 karesz2107 ***** válasza:

Én 4 éve edzek gerincferdüléssel!

Ha szabályosan csinálod a gyakorlatokat,nem lesz semmi gond!

Irány a terem!!!!!

2010. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csinálj sok hátizmot, pl:


[link]


[link]


[link]


meg ilyet:


[link]

2010. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sok orvos mondja azt, hogy a gyúrás jót tesz a gerincferdülésnek.Havernak is volt (nem is kicsi)és amióta gyúr egyre kissebb a gerincferdülése.Igaza van előző hozzászólónak a hátizom a lényeg :)
2010. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sangre001 válasza:
nekem is gerinc ferdülésem van 15 éves vagyok még összel mentem el ortopédushoz és mondta hogy elég nagy gerincferdülésem van és hogy egy évig nyista gyúrás mondtam oké de nagyon sajnáltam mert imádok gyúrni!!most meg már egy ideje meguntam és újból elkezdtem!!és amióta abba hagytam az edzést az orvos miatt azóta a hátam a kezem a lábam nagyon fáj így hogy megint gyúrok sokkal jobb!persze csak ésszel csinálom elöszőr én is lightosan kezdem el megint mert elszoktam tőle aztán fokozatosan ismét!!neked is ajánlom!!sok sikert!!amúgy az a lényeg hogy mindent normálisan csinálj és ha már gyúrsz és tömegnövelést akarsz akkor figyelj az étrendre és amikor már a saját súlyoddal könnyű már edzeni akkor kezd el gépekkel!
2011. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!