Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box és Jiu Jitsu jó párosítás?

Box és Jiu Jitsu jó párosítás?

Figyelt kérdés

Így lenen egy álló és egy fekvő vagy miylen harcbéli tudásom is. ÉÁs úgy tudom, hoyg ez a kettő eléggé hatásos külön-külön is. Kinek mi a véleménye erről? És a sima Jiu Jitsu a jobb vagy a Brazil, mi a kettő közt a különbség? Önvédelemre, utcára használnám, real küzdelemben.


Úgy gondoltam, hogy 1-2 évet Boxolnék és utána kezdenék bele a Jiu-ba.



2015. febr. 10. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a kombinacio a legjobbak kozott van.
2015. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A box egy jó alapot ad bármihez lényegében, szóval mindenképp ajánlom csinálni pár évig. Viszont utcán a legrosszabb amit tehetsz, hogy lekerülsz a földre(már ha nem sima f4szösszeméregetésről beszélünk) szóval a bjjt nem ajánlom ilyen szempontból. A japán változata már jobb lehet mert elsősorban önvédelemre való de a legjobban akkor járnál ha elkezdenél mellé valamilyen kés/bot harcot(pl. Kali, sherma).
2015. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Arra gondoltam, hogy 1-2 évig Boxra járnék, utána belekezdenék a Savatéba és ha kellő jártasságot szereztem az állóharcban ennek a kettőnek köszönhetően akkor belefognék a japán Jiu Jitsuba.


De nem tudom melyik lenne a jobb választás a Jiu Jitsu mellé:

Box + Savate

Box + Muay Thai

2015. febr. 11. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
a box elég alapozáshoz, felesleges keresztbe edzeni thaiboxot és hasonlókat ha nem akarsz versenyezni. Inkább akkor boxra járj több ideig
2015. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!