Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazol! Ki próbálta már a...

Stanazol! Ki próbálta már a Stanit, és milyen véleménye van róla?

Figyelt kérdés

Több éve ,,foglalkozom,, testépitéssel,és már ugy érzem,hogy a végsö határokat feszegetem.

Paramétereim: 182 magas,95kg.


2010. febr. 9. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Stanazolol... legalább a nevét írjuk már le helyesen :D

A több éve nem tudom mit jelent, én 12 évet nyomtam le, mire a végére úgy éreztem, tényleg mindent tudok a táplálkozásról, edzésről, a tápkiegek helyes használatáról... Össze-vissza variáltam már mindent, 1000 féle gyakorlatot, pihenés elve, izomelsőbbség elve, vetkőző edzés, félsorozatok, erőltetett ismétlések, piramis edzés, szuperszettek, triszettek stb.... Már tényleg nem fejlődtem, ekkor voltam 26 éves és a 180 centimhez 90 kg szálkásan. Kar 45, mell 125, derék 79. 150-nel szériáztam fekve.

Nekem nagyjából ez volt a holtpont.

Na ekkor nyomtam életem első és utolsó winstrol (stanazolol) kúráját. Napi egy ampullát mondanak az "okosok" Én nem akartam kockáztatni, heti két ampullát nyomtam 8 hétig. Úgy gondoltam, hogy a 12 év naturál testépítés után ez is dobni fog sokat. A kajálásomat még jobban megnyomtam, éjjel is felkeltem kétszer turmixot inni... mert ugye az anyag csak katalizátor, a kaja épül be.

Na 8 hét alatt odáig jutottam, hogy feljöt 5 kiló, ebből 3 izom. Fekvenyomásban 180-nal szériáztam, és nagyjából minden gyakorlatnál 20-30%-kal erősebb voltam. Jó kaland volt, élveztem, kb. 1 kg izom maradt meg, és egy kis erő. A formámnak tett a legjobbat, a nagy terheléstől más lett az izomtónus.

A winstrol a legenyhébb cucc. Nem aromatizálódik, vízben oldódik. Nem leszel pattanásos, és nem b@sz szét benned semmit. A hatása állítólag a többi cucchoz képest nem olyan durva, de nem is csesz szét semmit. Érdekes élmény volt, de nem fogok egy évben 6 hónapot koxolni azért, hogy legyen valami komolyabb és tartósabb eredmény. Inkább tisztán ez a szint ami most van. Ez is bőven koxosnak tűnik azoknak akik nem tudják mennyi időbe és melóba van egy ilyen test...

Ha tényleg holtpont van, és tényleg már mindent tudsz, és eldöntötted, hogy kíváncsi vagy mit dobhat az anyag, akkor ezzel vállalod a legkisebb kockázatot. De figyelj oda nagyon mit és honnan veszel, sok a kamu cucc. Egy tűvel felszív, másikkal bead! Nehogy összeszedj valami tályogot, az nagyon kellemetlen lehet.

Óvatosan!

2010. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ja még annyi, hogy elvileg létezik belőle szemes is, de az tényleg nem ér semmit. Egy ampulla valahol 15 szem környékén van hatóanyagban, 15db viszont már csesztetheti a májadat, gyomrodat, vesédet. Az injekció meg ugye mindezeket kikerüli. Ha nem vagy hajlandó szúrni, akkor nem kokszolj!!! Nekem akkor ápolónő barátnőm volt, szóval meg volt oldva :) De mindenképp injekció... a szemes cucc nagyon tud rombolni, és a felszívódása is sokkal rosszabb.
2010. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eddig én is naturban edzettem,de már ugy érzem nem tudok tovább fejlődni + emészt a vágy (:D),hogy kipróbáljam a Stanit. :D

Sokan éngem is ,,koxosnak,, néznek-hivnak,mivel a böröm elég sok helyen szét van repedve (váll,bicepsz,tricepsz,delta,comb),és elég durvan néz ki.


Kösz a választ!

2010. febr. 9. 17:56
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Terápiás javaslat: hosszú ideig tartó kortikoszszteroid – kezelés ellensúlyozására. Súlyos égési sérülések, traumák, csontritkulás, izomsorvadás, mélyvénás trombózis kezelésére.



Felnőtteknek 8 hétig naponta 3x2mg, vagy heti 50mg injekció. Alkalmazása után 8 hét szünetre van szükség. Teljesítmény fokozáshoz sportolóknál nagyobb dózisra van szükség.


Virizáló mellékhatása gyenge, anabolikus hatása közepesen erős, túlszedés esetén csak kis mértékben aromatizálódik.


Néhány tévhitről: nem igaz erről a készítményről, (ahogy egyikről sem) hogy száraz izom építésére alkalmas. Hiszen ez sokkal jobban függ a táplálkozástól, és az elvégzett edzésmunka jellegétől, mint az alkalmazott szteroidtól. Tény viszont mivel csekély toxikus hatású, kevésbé aromatizálódik, ezáltal valóban kevesebb vizet tart vissza. Mivel mélyvénás trombózisban is alkalmazzák, ezért véralvadás gátló hatásának köszönhetően, sportolóknál a vízmegvonást a sportoló a verseny előtti végső időszakban könnyebben elviseli.

2010. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Na az uccsó bemásolta mindazt valahonnan, amit én az elején elmondtam tapasztalatból :)

A bőröm nekem is szét van szakadva, ez típus kérdése, másrészt meg hirtelen híztál sokat. Én is így voltam, 68 kilósan 14 évesen kezdtem edzeni, 2 év múlva már 104 voltam. Naná, hogy szétszakadtam. Mindig nagyon hízékony voltam, ez jó, mert nincs gond az izomzattal, és nem jó, mert jön a zsír is :) A többieket meg le kell sz@rni. Egyrészt, egy bizonyos méret fölött tök mindegy, hogy valaki koxol vagy nem, mert így is úgy is iszonyatos meló van benne... Azokat röhögöm ki, akik 60 kilósak, rángatják a 100 kilókat, mer dolgozik bennük a cucc, aztán a kúra után sehol semmi... Közben meg osztják az észt, és úgy oldalemelnek, hogy közben előre-hátra másfél métert bólogatnak... Kajáról gőzük nincs, de cuccolni igen.. De ezek sem izgatnak... Mp3 berak, hozzám ne szóljon senki, és nyomom a vasat...

2010. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gyakor ***** válasza:
Végre valaki aki tapasztalatból beszél és nem a hülyeségeket meg a közhiedelmeket nyomja esztelenül a szteroidokról, na egy ilyen ember már kellett ide.
2010. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Én jelenleg szemes Stanazololt szedek.

Szerencsére van belőle már 10 mg.-os, így nem kell marokszámra szedni. Napi 3 szem megy, és heti 2 Trenbolone mellé.

A Stana magában nagyon gyenge. Nőknek talán elég valamire, de férfiaknál max. szálkásításra jó.

Nem igaz, hogy kevés a mellékhatása, a vese tud tőle fájni rendesen. Iszonyatos mennyiségű folyadék javasolt mellette (nem a tablettás kiszerelés miatt, mert előtte Winstrol Depot ment, és ott is éreztem)


Ne várj tőle látványos hatást, inkább hosszú távon mutatkozik meg a hatása. Ha magában szeded, androgén szteroid nélkül akkor inkább csak a definíciód javul tőle.

Arra viszont szerintem drága...a 2 naponta 1 ampulla egy 95 kilós embernek inkább kevésnek mondható, mint elegendőnek.

2010. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szedjél inkább Primobolant vagy Masteront, ugyanazért a pénzért és ugyanannyi (kevés) mellékhatással többet érsz el. Winstroltól inkább "csak" az izomtónus fog javulni, tömeget nem nagyon növel.
2010. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! :) Még utánna nézek 1-2 dolognak,és utánna jöhet a cucc.
2010. febr. 10. 21:46
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok! Tudna valaki segiteni,hogy a stanazolol az milyen színűbe és alakban található?? Mert nekem ajánlottak kör alakú és kékes színű,hogy van e ilyen belőle és ez hány mg-os??? Köszy előre is mindenkinek!!!!!!!!!
2011. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!