Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Derékból szeretnék fogyni....

Derékból szeretnék fogyni. Milyen gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Helyi zsírégetés nincs, és nem gyakorlatokon múlik, hanem a helyes táplálkozáson.
2010. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A zsír mindenhonnan egyszerre fogy, de genetikailag meghatározott, hogy ki hol zsírosodik jobban. Diétázz, sportolj intenzíven - szinte mindegy, hogy mit, lehetőleg változatosan.
2010. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már 5 hónapja futok és csinálok különféle tornagyakorlatokat, + hasizom gyakorlatokat, már fogytam, de a derekamról nem akar lemenni a zsírpárna, pedig pont hogy nem oda vagyok hajlamos a hízásra. Szóval egy konkrét gyakorlatra lennék kíváncsi, amit még plussz beépíthetek az edzésembe!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 9. 10:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam például a hullahoppozásra, ez derék, vagy csípő tájra hasznos?
2010. febr. 9. 10:24
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Jó akkor még egyszer leírom, mert úgy látszik nem olvasol: A KAJÁN MÚLIK!!!! Hiába mozogsz, mint az őrült, egy óra futással elégetsz 500 kalóriát, az kb. egy kakaós csiga... szóval ha nem táplálkozol helyesen akkor nem fog lemenni a fölösleg. De tőlem aztán hullahoppohatsz orrvérzésig... Nem érted, hogy nincs helyi zsírégetés??? Mindegy milyen gyakorlatot csinálsz!!

Ha hiszed ha nem...

2010. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így van. Hidd csak el, hogy a diéta fog számítani úgy 90%-ban. A mozgással minimális zsír veszíthetsz, de HELYI zsírégetés nincs. Próbáld meg egy tányér levesnek a bal felét, nem lehet.
2010. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jaj de örülök, hogy ilyen nagy okosokkal van dolgom. látom te se olvasol. ezzel én is tisztában vagyok, ezért nem egyféle gyakorlatot akarok csinálni, mert azzal nem mennék semmire, ezért sportolok több mindent, és lehet h. újdonságot árulok el, de minden területnek megvan a maga gyakorlata, amivel lehet stimulálni a fogyást, e mellé kell diétázni és más sportot is űzni!
2010. febr. 9. 20:19
 8/12 A kérdező kommentje:
én is diétázok és sportolok, de onnan csak nem akar lemenni a fölösleg
2010. febr. 9. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"minden területnek megvan a maga gyakorlata, amivel lehet stimulálni a fogyást"

Nincs ilyen. A zsír egy nagy energiaraktár, a szervezeted egyenletesen fogyasztja és tölti fel. Próbáld meg egy akkumulátor bal alsó sarkából kiszívni az energiát..

2010. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Na hát akkor megint én, aki az első és harmadik voltam.

Tudod igen, nagyokos vagyok (orvosi, ditetikusi, szakedzői diploma) és ráadásul pont ehhez értek... Van mögöttem kb. 1000 lefogyasztott ember, és 30 élsportoló... ja, és én is végtelenül jól nézek ki :)

Újdonságot árulsz el igen, ezzel a stimulációs marhasággal, tekintve, hogy ilyen nincs...

Ezek után végtelenül kíváncsi lennék az étrendedre, mert valószínű, hogy az is pont annyira hiányos tudásról árulkodik, mint amit már eddig is láthattunk tőled. Nem bántás, ne sértődj meg, de te okoskodsz nem én. Ha valaki feltesz egy olyan kérdést amit te, abból rögtön kihallatszik, hogy nem nagyon érti a témát... Ez olyan, mintha azt kérdezném, hogy "tele a tankja az autómnak, merre tekerjem a kormányt, hogy kifogyjon?"

Derékból fogyni nem lehet, egységesen lehet fogyni... Semmi köze az adott izomnak a felette elhelyezkedő zsírhoz! Mi köze lenne? Amikor az izom munkát végez, akkor energiát vesz fel. Elsősorban a glikogén raktárakból, utána a mitokondriumok vagyis zsírsejtek ürülnek... méghozzá egységesen az egész testről! Ennyi, ez tény. Szóval milyen is az az étrend?

2010. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!