Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó, ha így edzek? 13L

Szerintetek jó, ha így edzek? 13L

Figyelt kérdés

Heti 2x járok spinningre, és 1-2x úszásra. Otthon minden nap csinálok 100 felülést és női fekvőtámaszt, meg 50 guggolást és kitörést, csak azokon a napokon nem, amikor spinningen vagyok. Ha jó idő lesz, majd futok is. Nem vagyok kövér, de szeretnék izmosabb és vékonyabb lenni.

Étrend: Reggelire, tízóraira, uzsonnára gyümölcsöt eszek, vacsorára barna kenyeret zöldséggel, ebédre meg húst, pörkölteket, spagettit, fasírtot, stb. Szerintetek ennek van értelme?

(Eddig tízóraira és vacsorára csak péksütit ettem, meg sok csokit, és nem sportoltam, csak néha-néha eljártam úszni.)



2015. jan. 20. 16:22
 1/7 anonim válasza:
keves lesz a piheno idod. az izmoknak is kell ido regeneralodni. meg az is elkepzelheto,hogy az izmaidat fogod elegetni zsir helyett, ha nem viszel be eleg kaloriat.
2015. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az milyen étrend már xDD
2015. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem is visz be fehérjét milyen izmokat égetne el?XDD
2015. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem jó.

Teljesen összecsapott es ertelmetlen.

Komoly eredmeny nem lesz vele.

2015. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát, valóban nem igazán jó. inkább ajánlom, hogy csinálj feygencedzést, ahhoz nem kell semmi eszköz.

étrend meg 3-4 óránként egyél, minden étkezés tartalmazzon fehérjét, szénhidrátot, zsír, kivéve az utolsó étkezés, akkor nem kell szénhidrát.

-fehérje: kb 1,5-2 g/ttkg

-szénhidrát: kb 3-4 g/ttkg, de ezt ki kell próbálgatni, hogy mennyinél kezdesz hízni /fogyni

-zsír 0,5-1g /ttkg

a gyümölcsben baromi sok a cukor, én nem mondom hogy nem lehet enni, de ne ez adja már az étkezésed alapját. gykaorlatilag értékes tápanyag nincs benne, csak valamennyi vitamin, ami meg nem elég.

sok sovány husi, teljes értékű szénhidrátok: rizs, köles, zabpehely, teljes kiőrlésű tészta. a kenyér nem túl jó. sok zöldség és telítetlen zsír (lenmag, kókuszzsír, olivaolaj, dió stb.)

2015. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A spinninget meg az úszást nagyon nem akarom abbahagyni. Akkor az otthoni edzést ne csináljam? És úgy konkrétan mit egyek akkor?
2015. jan. 20. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell abbahagyni a fegyencedzlst csinálhatod mellette is amikor amúgy is otthon edzenél :) a kaját meg írtam, ha bővebben érdekel keress rá, hogy shop.builder.hu/étrendek, ott amúgy is olvashatsz az alapvető tudnivalókról
2015. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!