Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzőként mennyit...

T.B 16 kérdése:

Személyi edzőként mennyit kereshetnék?

Figyelt kérdés
Például egy edző terembe vagy magán személyi edzőként. Magyarországon vagy akár külföldön is érdekelne a dolog külföldön főképp Németország és Anglia, USA. válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 17. 21:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És egyébként azért is érdeklődök más szakma iránt is hogy legyen mit tejbe aprítani hogy ne edzem magam halára feleslegesen mert ha nem keresem meg azt a havi 200E ret minimum akkor hogy állom a kaját csak magamnak meg + a család meg + a benzin + a minden érted "tuskókám" és ne gyere azzal hogy ahhoz nem kell jól kinézni hogy edző légy mert tényleg nem de akkor ha szeretem azt a munkát akkor csinálni is szeresem és a kuncsaft is jobb szereti ha nem egy háj fej edzi.
2015. jan. 18. 20:37
 12/16 *Glissade* ***** válasza:
Sajnos edzőként kicsi a valószínűsége, hogy 200.000ft felett keress!
2015. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
asztalos, vagy akármilyen szakmunkás vállalkozóként, az évi 3-4millió egyáltalán nem sok pénz... max a tizenèves kisfiúk szemében...
2015. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez az :/ hogy nem nagy valószínűség! hogy meg keresem de érted mit akarok vele mondani! De külföldön szerintem biztosabb az az állás!Jól van asztalos annyi de hogy nem sok azért a szakmáért! számoljál már egy kicsit legyen a középút 3.600.000 Ft az havonta 300.000Ft a TEK-esek keresnek annyit kisfiú szeme... nettóba! akik az életüket kockáztatják de m1 nem ezért írtam! és szerintem havonta a 300.000 forint ezek alapján nem kevés összeg! :)
2015. jan. 19. 18:15
 15/16 anonim ***** válasza:
az àltalad istenített tekesek és egyéb állami szervek szarul keresnek... egy szakmunkás vállalkozó pedig lazán megkeresi ezt a pénzt, ha jó a szakmájában... mellesleg vállalkozóként, nincs havi kereset, munkánként kapjuk a pénzt. jelen pillanatban Bp-n rendezek be egy irodát, kb 2 havi munka van vele, 1800.000 volt az anyagár, ebbe bele van számítva benzin, szállítás, minden,+ rá mertem tenni 800.000ft munkaköltséget. ezen 70:30 arányban osztozom a társammal... melóval pedig már most be vagyok táblázva másfél évig legalább... az a baj, alkalmazottként gondolkodsz, de pénzt akarsz keresni... megsúgom, akkor rossz országban vagy.
2015. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
komolyan, szerinted azért menekülnek az országból a fiatalok, mert 200-300 ezer ft sok pénz? megsúgom pest normálisabb környékén egy albérlet elvisz 100- at, kaja pia 1 személyre 60-80, ha testépítéssel foglalkozol, mire kondibérletet, meg minden létfontosságú költsèget rendeztél, örülhetsz, ha marad szórakozásra 30-40... és akkor még spórolni sem tudsz egy kanyit sem...
2015. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!