Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzőként mennyit...

T.B 16 kérdése:

Személyi edzőként mennyit kereshetnék?

Figyelt kérdés
Például egy edző terembe vagy magán személyi edzőként. Magyarországon vagy akár külföldön is érdekelne a dolog külföldön főképp Németország és Anglia, USA. válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 17. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64000ft-től a csillagos égig, ez csak rajtad, az agilitásodon, hozzáértéseden és megnyerőségeden múlik.
2015. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te ebben a munkába vagy? mert én már meg mondom őszintén hogy mindent olvastam 1000Ft/órabér 3000Ft/órabér meg mindent.olyan nincs hogy fel vesznek egy edzőterembe és fix fizó?
2015. jan. 17. 21:57
 3/16 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok hol érdemesebb inkább ezt a szakmát űzni?
2015. jan. 17. 21:58
 4/16 *Glissade* ***** válasza:

Ha döcög a szekér:

Egész héten a lábadat lógatod, akkor is összejön havi 8-10.000ft, mert minden héten van 2-3 ember, aki engem választ :)

Ez a 2-3 ember semennyre sem terhel le, az egész hetem szabad.


Ha fut a szekér:

Ilyenkor vagyok boldog, nem dolgozom magamat halálra, van elegendő szabadidőm, de nem is unatkozok, akkor havi 60-100.000ft jön össze.


Ha mindenki engem akar:

Határ a csillagos ég, de számíts rá, hogy fáradt leszel, unott és fásult egy idő után!

2015. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem köszi! akkor ne vegyem biztos pénznek ezt a szakmát? Ezt az álmot valósítsam meg vagy inkább azt hogy be kerüljek a TEK-be?.Vagy inkább nézzek más után? MErt azt mondják hogy a TEK és bármilyen ilyen szakma öli a magán életet és tönkre mennek a magán kapcsolatok mivel perces készenlétbe kell lenni.De azon is gondolkodtam hogy Gépészmérnök e legyek és külföldön Német.O.-ba helyezkedjek el mert bátyám kinn él és mérnök gondolom tudna segíteni de nem áll közel hozzám ez a szakma inkább mint írtam a TEK és az edzősködés mi legyen? :D HELP! Pls!
2015. jan. 18. 10:12
 6/16 anonim ***** válasza:

jó most felsoroltál 3 teljesen különböző területet... mi hogy segítsünk, ha egyáltalán nincs 1 vonal amin elindulnál, csak egy álmodozó kisfiú vagy?

legyél asztalos.. nekem megvan belőle az évi 3-4millió.

2015. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Asztalosként évi 3-4 millió Magyarországon? nem te vagy inkább az álmodozó? vagy valami vezérigazgató vagy és te csak a pénzt számolod? Na m1 már döntöttem kösz.
2015. jan. 18. 19:32
 8/16 *Glissade* ***** válasza:

Az edzősködést csak akkor válaszd, ha ez- az életed, szívvel lélekkel!

Nem másodállásban csinálod, hanem csak erre fordîtasz időt!

2015. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 *Glissade* ***** válasza:
100%

Mégegy érzéketlen tuskó, aki a pénzre hajt nem kell ebbe a szakmába!

Van elég nem ide való!

2015. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy azzal csinálnám! Mert tényleg szeretem csinálni meg minden csak kíváncsi voltam hogy hol járnák vele a legjobban mert tudod "érzéketlen tuskónak" nevezett illető ez nem kevés pénzzel jár..ahhoz hogy jól is nézz ki ám kell sok tejbe tök!
2015. jan. 18. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!