Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mióta gyúrtok?

Mióta gyúrtok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 11:44
1 2
 11/18 anonim válasza:
Csak azért írtam, hogy nem vagyok "szétdoppingolt", mert sajnos az emberek zömének a gyúrós lányokról, egyből a természetesen lehetetlen izomzatú lányok jutnak az eszükbe:S A gyúrósokat egyébként is megbélyegzik, hát még a lányokat:( Szóval ezt inkább a leszólások elkerülése végett írtam:)Valóban a gyúrást szívvel kell csináni nem doppingszerekkel! Örülök, hogy te is így gondolod:)
2010. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Az ésszel lemaradt, szóval szívvel és némi agymunkával (étrend, edzés stb.) Bocs, csak már itt "üvőlt" a legújabb gyúrós generáció. Bár még csak 6 hónapos, de imádja nézni, ha edzek.
2010. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ídőszámításunk elött 2406 évvel,azóta gyúrok,amikor még a világ nem volt ilyen romlott,és dopping szerek sem léteztek.
2010. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14.20-as vagyok: én 15 éves koromban kezdtem, most vagyok 24. Voltak kisebb, nagyobb szünetek azért és nem testépítek, hanem kiegészítő konditermezést csinálok küzdősport mellé. Egészségesen sportos alkatom van, tehát nem tipikus "gyúrós". A küzdősport + futás miatt nem tudok nagyobb izomtömeget felszedni, de egyáltalán nem zavar.
2010. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15 vagyok és 1éve és a kortársaimnál pont kétszer olyan széles vagyok:)csajoknak bejön:Dés tök jó :)csináld te is
2010. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát nem minden csajnak jön be
2010. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na, azért itt a többség évek óta csinálja.

Kitartás, csak így tovább ;)

2010. ápr. 11. 17:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 18 hónapja edzem, de itthon. Magamnak állítottam össze súlyzós és bemelegítő gyakorlatokat is. Nagyon jó!
2015. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!