Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ér valamit az...

Szerintetek ér valamit az iskolában a "Minden napos testnevelés"?

Figyelt kérdés

Ér valamit ha ugy is étkezik az illető (Én) leírom megjegyzeném:hogy nyáron sokat fogytam mert 94Kg voltam és többet is ettem de megint fogyni akarok, egynapi étrendem és ha tudnátok egészítsétek ki vonjátok le egyébként 184cm/86kg 14/F és Juliusra 68Kg akarok elérni az a hétköznapi étrendem:

-Iskolához fel kelek: 7:20 otthon nem szoktam reggelizni

- 9:50 tízórai (Menza) Általában: Vaj,Kenyér,Párizsi+Tea

- 14:20 Gulyásleves, 2db Pogácsa,- uzsi 1 müzliszelet

az uzzsonát is eggyütt kapjuk az ebéddel amit vissza fele a suliba elszoktuk majszolni

Vacsi 18:00 (Ha éhes leszek akkor egy Májkrém ,zsemle,+tej a vacsi, Mint ahogy fent említtetem megint fogyni akarok eztért ma csak 0,5 kg mandarint és egy fürt szőlőt ettem, +30 gugolás,és 2,5perc hasprés ÍRJÁTOK le mit ajánlotok (egyszerű étrendel) direkt azért írtam hogy egyszerű étrendel mert unom már az ilyen különleges olyan különleges cuccokat ELSZÁNT VAGYOK EZÉRT BÁRMILYEN TORNA MOZDULATOT ÉS EGYSZERŰ ÉTRENDET Írhatok Előre is nagyon Köszönöm és Betartom az írt módszert :-)



2015. jan. 3. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
annyira imádom mikor valaki annyira "elszánt", hogy képes koplalni és minden hülyeségnek alávetni magát(aztán felhagyni vele viszonylag gyorsan és visszaállni a régi életmódjára vagy folytatni ezt és tönkre vágni a szervezetét) de az alapvető dolgoknak nem képes utána olvasni akkor sem ha 100-an írják is neki
2015. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen elszánt vagyok,és nagyon is utánna nézek.
2015. jan. 5. 17:10
 13/15 anonim válasza:
Nem jó ötlet, hogy egyáltalán nem eszel, hosszú távon csak rosszabbul jársz. Ha tényleg elszánt vagy, tudnod kell lemondani a menzás kajáról, és magadnak készíteni (vagy megkérni a szüleidet) valami egészségeset pl.: saláta, egy zöldségleves, ilyesmik... :)
2015. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha minden áron koplalni akarsz, csak egy kicsit egyél legalább. Az lesz a vége, ha nem bírod tovább, hogy egy fél tehenet felfalsz.
2015. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

ez a tesi ora baromsag mert csak megutaltatjak a diakokkal a mozgast

magambol kiindulva ha nem lenne tesiora ha nem is minden hetvegen de 2 hetvegente eljarnek nagyokat setalni es talan meg futnek is is minden hetvegen legalabb egy orat bicikliznek illetve nyaron nyariszunetbe ezek egy heten belul ketszer tortennenek meg

most tudod mit csinalok? hazaerek lepunnyadok a gep ele es ez van nyari szunetben is... szunetet filmnezessel punnyadassal gepezessel es ha esetleg akad vmi sokat fizeto melo azzal toltom :)

1 metert nem mozgok onszantambol sport celjabol

en az oktatasbol kivennem aki akar fog mozogni aki nem talal modot ra hogy ne tegye...

2015. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!