Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ér valamit az...

Szerintetek ér valamit az iskolában a "Minden napos testnevelés"?

Figyelt kérdés

Ér valamit ha ugy is étkezik az illető (Én) leírom megjegyzeném:hogy nyáron sokat fogytam mert 94Kg voltam és többet is ettem de megint fogyni akarok, egynapi étrendem és ha tudnátok egészítsétek ki vonjátok le egyébként 184cm/86kg 14/F és Juliusra 68Kg akarok elérni az a hétköznapi étrendem:

-Iskolához fel kelek: 7:20 otthon nem szoktam reggelizni

- 9:50 tízórai (Menza) Általában: Vaj,Kenyér,Párizsi+Tea

- 14:20 Gulyásleves, 2db Pogácsa,- uzsi 1 müzliszelet

az uzzsonát is eggyütt kapjuk az ebéddel amit vissza fele a suliba elszoktuk majszolni

Vacsi 18:00 (Ha éhes leszek akkor egy Májkrém ,zsemle,+tej a vacsi, Mint ahogy fent említtetem megint fogyni akarok eztért ma csak 0,5 kg mandarint és egy fürt szőlőt ettem, +30 gugolás,és 2,5perc hasprés ÍRJÁTOK le mit ajánlotok (egyszerű étrendel) direkt azért írtam hogy egyszerű étrendel mert unom már az ilyen különleges olyan különleges cuccokat ELSZÁNT VAGYOK EZÉRT BÁRMILYEN TORNA MOZDULATOT ÉS EGYSZERŰ ÉTRENDET Írhatok Előre is nagyon Köszönöm és Betartom az írt módszert :-)



2015. jan. 3. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Yeti
2015. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi?
2015. jan. 3. 18:03
 3/15 anonim ***** válasza:

Sajnos a menzai kaja nagyrészt hulladék (fehér kenyér, párizsi, cukros tea, gulyásleves, pogácsa, májkrém, tej stb.), inkább egyél otthon/vigyél magaddal rendes kaját, ha meg tudod oldani.


A "Sárga kapszula" című könyvet érdemes letöltened és elolvasnod.

2015. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ér e valamit a minden napos testnevelés? szerintem nem, aki akar sportolni, egészségesebb lenni az iskolán kívül is megfogja ezt tenni, aki meg nem az a kötelező alól is ki vonja magát szóval felesleges, csak azt érik el, hogy izzadtan ülik végig a diákok az egész napot és időt vesznek el tőlük amit valami értelmesebbre is fordíthatnák(pl olyan sport amit élveznek is csinálni). egyébként is hibás az egész felvetés az emberek azért egészségtelenek mert az életmódjuk egészségtelen amivel arra a maximum 1-1,5-2 órára hagynak fel amikor épp sportolnak és azt hiszik ettől majd jobb lesz, de nem.


A másik kérdésre válaszolva pedig csak azt tudom írni amit az előttem lévő, olvasd el a sárgakapszulát(ingyenesen letölthető) abban lényegében benne van minden ami kell.

2015. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szinte elhanyagolható.


Ócska étkezés mellett.. kis testedzés az semmi. Semmit nem tanultok testnevelés órán, ami hasznos lenne.

És betegek lesztek, mert belétek nyomnak adjuváns tartalmú védőoltásokat, aztán szemetet etetnek veletek ami autoimmun betegségeket okoz (így, szépen együtt).


Úgyhogy.. igazából mit is érne a tornaóra? Kb. semmit. Még ha boxolnátok tesiórán, akkor tanulnátok valamit.


De így ahogy ma csinálják semmi értelme nincs a te szempontodból. Egyébként meg igen, mert segít a gyenge, beteg társadalom fenntartásában, na persze erről nem a tornaórák tehetnek. Az egész rendszer erre van kihegyezve. :/

2015. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Az étrendedben semmi zöldség nem szerepel, ezen javítani kéne szerintem. Menj el heti hárimszor egy órára futni vagy úszni, egyél sok zöldséget és gyümölcsöt!
2015. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 küzdősport edzés is adná.
2015. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szeptember óta minden kedden járok úszni,és mostantól minden vasárnap gyümölcsnap lesz csak gyümölcsöt eszek úgy jó? ma semmit nem ettem 5perc hasprés 2perc gugolást csináltam.
2015. jan. 4. 14:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet, amit ajánlottunk. Semmi értelme csak gyümölcsöt enni egy nap.
2015. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs értelme csak gyümölcsöt enni (ami lényegében véve cukorevés), nincs értelme, hogy ma nem ettél :S
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!