Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva érezhetem a...

Mennyi idő múlva érezhetem a fehérjepor hatását?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, rendszeresen edzek, és az átlagnál szerintem izmosabb vagyok, ha edzések után rendszeresen fehérjét fogyasztok mikor tapasztalhatok változást? (Izmok növekedése, erősebb leszek ?) Normális válaszokat előre is köszönöm :)

2014. dec. 16. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmiféle hatása egyszerű élelmiszer.
2014. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az össz fehérje mennyiség megvan, akkor fogod érezni edzés mellett a hatását hetek, hónapok múlva. Az, hogy ennek a mennyiségnek mekkora része fehérjepor, szinte tökmindegy, azzal a kiegészítéssel, hogy törekedni kell az alap ételekből pótolni, s a fehérjepor a napi összmennyiség max. felét tegye ki.
2014. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét fogyasztas utan Kiss Virag leszel,aztan Olah Vivien vegül Dana Lynn Bailey. Szoval csak óvatosan!
2014. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehérjepor nem szteroid.Az izmaid növekedését,és az erősödést az edzéstől várhatod+a megfelelő táplálkozástól.A fehérje önmagában nem növel izmot,sem erőt.
2014. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!