Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok kövér? Hány...

Mennyire vagyok kövér? Hány kilót kell fogynom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2014. dec. 6. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon.Sokat.
2014. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Umm.. Igen fogyhatnál.. annyira nem vészes, még menni fog :)
2014. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
176cm és 80kg vagyok.Ráadásul nincs rajtam nagyon izom csak zsír.Amikor elértem a 80 kilót eldöntottem,hogy elkezdek sportolni és normálisan enni (eddig eléggé sokat nassoltam)Mit ajánlotok,mit érdemes sportolni?Ha olyan 10-15 kilót fogynék az elég lenne?
2014. dec. 7. 00:09
 4/18 A kérdező kommentje:
Első,mit értesz a ,,nagyon sok'' alatt?
2014. dec. 7. 00:10
 5/18 tkodit ***** válasza:
Nem is a nagy zsírtömeg a gond elsősorban. A hasad sem azért áll ki, mert annyi zsír lenne rajta, hanem a tartásbeli hibák, és a hasizom edzetlensége a gond alapvetően. Mindenképp kezdj el erősítő edzést, mert a diéta ezt önmagában nem fogja megoldani. A magasságodhoz egy 75-80 kiló elmenne, ha más lenne a testkompozíciód.
2014. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tkodit ***** válasza:

Most olvastam el figyelmesebben. Ha ezzel a testtel most kitűzöl egy 10-15 kilós fogyást, annak nem lesz jó vége. Akkor lesz a fogyásnak szép a végeredménye, és akkor lesz a fogyás sebessége okés, ha van normális izomtömeged.

Fegyencedzés, kettlebell, súlyzós edzés, ezek a legnépszerűbb erősítő edzések mostanság. Pénzügyi helyzeted, és stílusod alapján válassz szerintem.

2014. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Én 178cm és 80kg vagyok. Húzd ki magad és kicsit edz.

Nem a súly számít, hanem a tartás leginkább.

[link]

2014. dec. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne posztolgasd magad újra, ha egy mód van rá, mert lehet, hogy el fog tűnni valamelyik kiírásod.



Ez volt az eredetid:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__63..


Leírtam neked, hogy a testzsírszázalékod kell beállítani megfelelőre. Válasz részletesebben az eredeti posztodnál.

2014. dec. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm mindenkinek.
2014. dec. 7. 01:03
 10/18 aikiboxer ***** válasza:

Konkrétabban letöltöd a Sárga kapszula és megveszed a Fegyencedzés című könyveket (ez utóbbi is letölthető, de jobb a papír, mert sokat kell olvasni/lapozni), és elkezdesz qrva keményen edzeni. 1/2 év múlva már nagyot fogsz változni.


Ha még izmosabb szeretnél lenni, akkor pedig súlyzós edzés kell, ehhez fogj egy gyúrós havert és kérd meg, hogy tanítson.

2014. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!