Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg spárgázni?

Hogyan tanuljak meg spárgázni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni már elég rég óta de soha nem sikerül..Szoktam nézegetni videókat,cikkeket és az alapján gyakorlok.Már elég jól megy már csak 10-15 cm hiányzik..Minden nap csinálom de mégsem sikerül.Velem van a baj?és még szeretném megtanulni azt is mikor kézenállásból átfordulok és felállok(kézenállás-híd-felállás-nem tudom mi ennek a neve.:D)..az egyátalán nem megy..csak a kézenállás meg a híd..valaki ötlet?? 15/L

2014. dec. 5. 09:03
 1/8 aikiboxer ***** válasza:
Leginkább sehogy. Teljesen felesleges képesség, miközben szétcseszed a térdedet vele.
2014. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem.:) már miért cseszném szét a térdemet??Szerintem jó ha valaki hajlékony.:))
2014. dec. 5. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges... En tudok, de semmivel se jobb az eletem, mint ha nem tudnek.

Am az egyik labad feldobod vmire, a felso teljesen nyujtva,az also kisse hajlitva, es ulj bele. Ha oldal spargat akarsz akkor mindketto nyujtva legyen.

A masik dolog a hidas cuccot bogninak hivjak.

2014. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Youtube-on sok videó van.

Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=waxr-Ex5Zgw&list=PLbmOZYcvnC..


(Az 1 napot azért erősen kétlem, de jó kis gyakorlatok.)

2014. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fú tényleg nem kötözködés a célom, mégis megteszem... a spárgát nem tanulni kell, nem egy tanulható képesség, nyújtani kell sokat, aztán vagy tudsz, vagy nem...
2014. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aikiboxer ***** válasza:
Azért cseszed szét a térdedet, mert a spárgázás feleslegesen és rossz irányba feszíti a térdet.
2014. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlás/tanulás? Nem mindegy?


Amúgy minden egészséges ember meg tudja tanulni, ha kitartó.


Pl. Etka Anyó 55 éves koráig semmit nem mozgott, szívbeteg, reumás volt, és mégis megtanult spárgázni. Itt pl. 90 éves: [link]

2014. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy, mivel nem gyakorlod, mert nem begyakorlás kérdése, és nem is tanulod, mivel nem tanulás kérdése, az izmaidat nyújtod. Gyakorolni az íjászatot gyakorlod pl miután elsajátítottad az elméletét, amit tanultál, de egy izom nyújtását nem gyakorlod, meg nem is tanulod, arra edzel.
2014. dec. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!