Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlatok?

Milyen küzdősportot ajánlatok?

Figyelt kérdés
A célom nem az utcán való jampizás, nem érdekel ha nem leszek a gettó királya tőle, mivel elsősorban sportolni szeretnék. Olyat keresek aminek "nagy közönsége" van, van min9ségi edzése az országban, és ha keményen edzek később lesz lehet9ségem versenyezni. Szeretem a pörgést és az adrenalint, de jó ha van szellemi, spirituális oldala is és nagyon keményen megdolgoztat.
2014. nov. 30. 16:32
 1/2 anonim válasza:

Én az MMA-t ajánlom :)

Bár én boxolni járok, de próbáltam már az MMA-t is és ez a neked való szerintem

2014. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
box vagy birkózás, az itthon legjobban oktatott küzdősportok, elég "nagy a közönsége", a legtöbb helyen a versenyzésre fekszenek rá szóval arra is lesz lehetőséged és rohadt fárasztó mindkettő(bár én birkózáson mindig jobban kikészültem) az meg, hogy melyikre menj attól függ milyen beállítottságú vagy(értelemszerűen ez akkor derül ki ha lemész és kipróbálod).
2014. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!