Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért tartanak egy testépítőt...

Miért tartanak egy testépítőt rondának?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 18:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
43%
az amúgy tökmindegy, hogy erős-e a kérdés az, hogy mennyire ronda. Lehet, hogy erős, de ez az erő nem kihasznált, célszerű.
2010. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
52%

Azért a "ronda" fogalmát ne Te határozd már meg!

Izlésről vitatkozni felesleges....

De azért az megnyugtat (testépítőként), hogy aki minket rondának tart, annak általában a kinézete egy szarkupacéra emlékeztet. Így nem is adok a véleményére.

Egy igazi sportoló (legyen az akármilyen sportág képviselője) mindíg elismeri egy testépítő fizikumát, mert tisztában van vele, hogy mennyi munka van mögötte.

Még akkor is, ha más sportágakban a túl nagy izomtömeg hátrányt jelent.


Hogy itt miket írtok a monitor mögül, az teljesen értelmetlen, mivel irígységből, kisebbségi komplexusból eredően írjátok ezeket. Én a valódi életben teljesen más visszajelzéseket kapok, sok fiatalnak példaképei a testépítők, és inkább hasonlítani szeretnének rájuk.


Szakmabeliként szerencsére ezeket a dolgokat én jobban átlátom, mint monitorfejű "barátaink".


(üdv nekik is!)

:-)

2010. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 bumbi02 ***** válasza:
30%

egy monitor elött ülö ronda szarkupac vagyok:)


szerintem nincs annál undoritobb mikor látszik hogy ez nem természetes izomzat és ugy néz ki az illető mint egy görög isten... ugyanugy mint ahogy a nöknél is a természetes a szép (kevés smink vagy semennyi smink, no plasztika) ugyanugy a férfiaknál is az az esztétikus hogyha természetesen hat a külseje...

2010. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

A-ha!

Szóval már a görög istenek is nyomták a szteroidokat!?

Mindíg is gyanús volt :-)

Az miért nem természetes, hogy valaki célirányosan edz és ennek hatására az átlagnál nagyobbra nőnek az izmai???

Az úszók is célirányosan edzenek, a futók is, a súlylökők is.... akkor az sem természetes, hogy valaki 9 másodperc alatt futja a százat vagy 70 méterre hajít egy bazi nagy vasgolyót ?

Mert bizonyos értelemben egyik sem átlagos teljesítmény és nem átlagos a kinézetük sem.

Egy úszó ronda, mert olyan az alkata, amit úszáshoz fejlesztett ki?

A testépítés tömegsport (néha szó szerint, tegnap például alig fértem be a terembe, annyian voltak).

A versenyszerű testépítés pedig a jéghegy csúcsa. Mint minden élsportban, ott is minden a pénz körül forog, mindenki hihetetlen teljesítményeket, izomkolosszusokat akar látni.

Azt elérni csak nagyon keveseknek sikerül.

A többiek szerinted (sok millió ember, akiknek ezek a versenyzők példaképeik) azért csinálják, hogyrondák legyenek?

Egy hosszútávfutónak elég furcsa testfelépítése van, inas, szálkás, szikár végtagok, vastag ízületekkel.

Nem átlagos.

Akkor kijelenthetjük, hogy aki fut, az mind ronda?

2010. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 bumbi02 ***** válasza:
hát egy futó se szép, de sztem ( hangsulyozom szerintem) esztétikusabb mint egy testépitő.. testépitő közt is sok különbség van, [link] ez speciel eléggé ronda szerintem... azzal nincs baj h ha vki kondizni jár vagy iesmi.. csak azér tudni kéne sokszor hol a határ mer az ilyenek már elég rondák....és nem térnék ki nagyon a női testépitökre amik egyenesen gusztustalanok...a futók és az uszok testalkata nem annyira deformálodik rossz irányba mint egy megrögzött testépitőé...szerintem.. van több osztársam is akik szednek mindenféle hülyeséget a kondizás mellett, semmivel se jobbak mint én vagy akármelyik másik olyan gyerek aki nem szed semmit.. csak a kezük lesz nagyobb töle..
2010. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0:15 voltam, egyrészt a kérdésre írtam, hogy arról szól, hogy most ronda-e... (látszik, hogy csak a bicepszbe ment ész máshova nem) másrészt meg sportoló vagyok, 4 sportágban rendszeresen sportolok és... főleg ezért, SOSEM fogom elismerni egy testépítő fizikumát.
2010. máj. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

amúgy ha visszakeresel itt már "előre" válaszoltam a problémádra:


A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-07 00:45


az úszás szerintem az emberi mozgást hivatott kiszolgálni, a futás meg pláne bazeg.... ősidők óta fut az ember...

2010. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de értelmetlen, amit írtál.

Kapd össze magad!

4 különböző sportágban aztán tényleg lehet eredményeket elérni.....tekintve, hogy minden sport különböző típusú edzést igényel és 100% -os figyelmet.

A koca-sportolásodat inkább ne emlegesd, mivel én meg sportolókat edzek, van rálátásom a dolgokra.

A munkám során sokkal több sportolóval találkozok, mindíg kikérik a véleményemet edzésről, táplálkozásról, táplálékkiegészítőkről....

Ők nem tartják rondának az extrém izomzatot, csak egyszerűen az ő sportjukban nincs rá szükség, hátrányt jelentene a plusz súly, a beszűkült mozgástartomány.

De a leg átfogóbb tudással az emberi szervezet működéséről mindíg is a testépítők rendelkeztek, nem véletlenül.....

(nem a strand-gyúrósokra gondolok, hanem az igazi, tanult testépítőkre.)

2010. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 bumbi02 ***** válasza:
43%
akkor megkérdezlek miért van szükség táplálék kiegészitőkre? érdekes hogy apáink szteroid, protein és minden egyéb más nélkül is meg tudtak izmosodni...
2010. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nem természetes, hogy valaki 9 mp alatt lefutja, 10 mp alá nem lehet menni dopping nélkül. És a testépítésben sem mindegy, hogy kokszol valaki, meg táplálékkiegészítőket szed (tudom, h a táplálék kieg. nem káros). Én csak azt nem értem, hogy MIÉRT NEM AZ EGÉSZSÉGETEKÉRT, ÉS A JÓ KÖZÉRZETÉRT SPORTOL VALAKI...
2010. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!