Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan sport amit nem késő...

Van olyan sport amit nem késő elkezdenem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, akármire gondolok mindig ott az akadály hogy ahhoz hogy legyen esélyem eredményesen versenyezni már 5 - 6 éves korom óta űznőm kéne, pedig elme sportok is érdekelnek. Sajnos kés9n jöttem rá hogy imádok sportolni, versenyezni, küzdeni. Az nem gond ha iszonyatos hátrányban kezdek, ha kemény munkával van esélyem behozni.

2014. nov. 26. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Profi sportoló már nemigen lehetsz, akármennyit is gyakorlosz, de amatőr szinten bármit elkezdhetsz és versenyezhetsz.
2014. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sohasem késő elkezdeni sportolni..bár profi szinten nem mindent lehet de pl:sport rúdtán...hidd el nagyon jó én is járok rá ebből még profi is lehetsz oktatóm 27 évesen kezdte és azóta már profi, versenyeket nyer...ha gondolod próbáld meg! Remélem segítettem!! :) 14/L
2014. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!