Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes így elkezdenem az...

Érdemes így elkezdenem az rg-t? (Ritmikus gimnasztika)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 164cm és 54 kg

Nem túl hajlékony, spárgázni se tudok

Régebben 4 évig táncoltam, most egy éve megint táncolok

Érdekel az rgzés, ilyen tulajdonságokkal érdemes elkezdeni vagy hagyjam?? :/ esetleg milyen egyéb lányosabb sportot ajánlotok helyette? Előre is köszönöm



2014. febr. 26. 14:41
 1/5 Linus23 válasza:
100%

Nem érdekelne a fanatic jump (más néven trambulinozás/ugróasztalozás/gumiasztalozás)?

A Katona József Gimiben pl. vannak edzéslehetőségek...

2014. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megnézem,de az rgt hagyjam? mert az nagyon tetszik
2014. febr. 26. 15:28
 3/5 Linus23 válasza:

Itt hasonlo kerdesre talalhatsz valaszokat (regi, de talan meg aktualis):

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2014. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha szeretnéd, szerintem mindenképp próbálkozz meg az rgvel, de ha valamiért nem jön össze, ajánlhatom a szertornát, az is hasonló
2014. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bolla Ági válasza:
Nem lenne érdemes te is mindjárt kiöregszel belőle és lehet h még be se vennének egy egyesületbe ha nem tudsz legalább az egyik oldalra spárgázni az alap... Max a kicsi 4évesek közé vennének be azt gondolom te se szeretnéd.. Már bocs h ezt mondom de ez csak tanács
2016. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!