Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tanácsot adna tánc...

Valaki tanácsot adna tánc témában?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni táncolni. Nem nagyon komolyan, csak kicsit a mozgáskoordináció, és hajlékonyság miatt... na meg poénból. :D

De nincs ötletem, itt ez a rengeteg stílus... Ilyen célok mellet milyen táncstílusba érdemes kezdeni? HA valaki konkrét Bp-i iskolát ad meg az is király!

F/16 (Ha ez számít... gondolom igen)



2014. nov. 24. 17:49
 1/1 anonim válasza:

Hát szerintem társastánc, ott vannak lányok ami azért nem elhanyagolható szempont, illetve szalagavatóra is jól jöhet.


Az ilyen mozgáskoordinációs, meg hajlékonyságos dolgok, azok inkább jazz, kortárs jazz az se rossz, de én inkább mégis az elsőt javaslom, poénból hobbiból szerintem az jobb. Iskola rengeteg van, de pl Goldance, Oktogon, New York,... csak hogy a legismertebbeket említsem. 28F (Ha ez számít, bár szerintem nincs jelentősége.)

2014. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!