Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a tescoban...

Mennyibe kerül a tescoban kapható változat?

Figyelt kérdés
A teleshopnak van a leg magic "gépe", egy ugyanolyat láttam múltkor a tescoban. Arra lennék kíváncsi, hogy a tescos mennyibe kerül és a teleshopos? Tehát melyiket vegyem meg?
2010. jan. 28. 12:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Most láttam hogy már volt ilyen kérdés, 6000 körüli a tescós. De azt miért nem érdemes megvenni? Ugyanolyan elven működik, nem? Akkor miért nem használ?
2010. jan. 28. 12:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyiket se vedd meg, tök felesleges. Inkább járj terembe, vagy fuss, bringázz, sétálj.
2010. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyiket se vedd meg, mert tönkreteszed vele a térdeidet! Rövid úton szétkopnak, mert egy teljesen természetellenes mozgást kell végeznie a lábadnak! Találkoztam már olyan lánnyal, aki emiatt örökre "térdsérült" lesz. Az ortopédusa ki is van akadva, hogy hogy lehet ilyesmit forgalmazni!


Igaza van az előttem szólónak! Annyi olyan mozgás van, ami nem káros! Én pl. aerobikozom itthon, DVD-re.

2010. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 maundrel válasza:
nekem leg magic-em van. és ha cipő nélkül kezdem el használni-egyszer kipróbáltam- akkor tényleg fáj a térdem, közben.. viszont ha, cipőben használom, akkor semmi baja a térdemnek. annyiból jobb a teleshopos hogy kapsz hozzá dvd-t -bár ezt neten is le lehet tölteni-, és nem megy olyan hamar tönkre. a tesco-s hamar elkezd "kopni"
2010. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Túl fiatal vagyok még és kb még 60 évig szükségem van a térdeimre.
2010. jan. 28. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!