Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tescoban...

Sonyk750i kérdése:

Mi a véleményetek a Tescoban kapható kondis kiegészítőkről?

Figyelt kérdés

Hello! Köszönöm, hogy benéztél!

Munka után beszaladtam a Tescoba és meglepően sok fajta kiegészítő volt. A legtöbb a BioTech Usa-tól és egy Star-Tec nevű gyártótól, aminek van magyar oldala is. Ráadásul sokfajta termék is volt a gyártótól.

A kérdésem az, hogy valakinek van-e valamilyen tapasztalata ezekkel a szerekkel. Az áruk kedvező, bár nem sokat hallottam róluk. Nem mondom, hogy rosszak azért, mert olcsóbbak, csak gyanúsak egy kicsit.

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 21. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi gyanús nincs bennük,ha utána tudsz nézni esetleg más oldalon véleményeknek,vagy normális igényes a weboldal/beltartalom/ár akkor ugyanaz mint ha tápkieg boltban vennéd.

A "szer" szót meg hanyagold légyszíves,max a gyógyszertárban mondjad..mert ott viszont minden gyanús.

bodybuildingbolt.hu-n jó árak vannak,ott is körülnézhetsz.

2011. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én ha a Tesco-ba járok mindig megnézem mi a felhozatal. Ha valami olyan áron van, akkor simán megveszem. Persze eddig semmi sem volt megfelelő áron, kivéve a BTU C-1000, abból vettem is pár dobozzal.

Egyébként én nem mondanám hogy olyan kedvező lenne az áruk pl a Star-Tec cuccoknak. Legutóbb amikor láttam kb Scitec áron mentek.

2011. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!