Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 25-28 nap alatt -5 kilo...

25-28 nap alatt -5 kilo +fenek, combformalas?

Figyelt kérdés
(Spinning, utana 2 honapig kondiba jartam)Nem remenytelen a helyzet, mert rendszeresen sportoltam csak 3 honapja nem tudtam eljarni konditerembe hebe-hoba futottam setanyokon de nem erhetett sokat szerintem. Ez a punnyadas foleg a fenekem formajan latszik, es a belso combomon, illetve a fenek alatt/oldalt lett egy kis zsir, plusz a "szokasos" uszogumi is picit.. mar egy honapja probaltam odafigyelni legalabb a kajalasomra de vmit nagyon sz..rul csinalok mind1 aki kivancsi annak privibe leirom.. a lenyeg h talan 1-1,5kilot fogyhattam...... Erre lennek kivancsi, hogy ennyi ido alatt milyen taplalkozast illetve ezes technikakat ajanlanatok hogy ezekrol a teruletekrol lecsipjem azt a zsirreteget plusz formalodjon. Koszi a segito valaszokat! 18L
2014. nov. 3. 20:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki meg annal is tobbet ert a temaban, kuldok privatba kepet, h milyen a jelenlegi helyzetem, es mas meglatasa szerint hol kene meg izmosodni,formalodni...
2014. nov. 3. 20:29
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre nem tudsz fogyni és izmosodni. Izmosodáshoz (formálódás) kalória plusz kell, zsírleadáshoz pedig kalória mínuszos szálkásító diéta!

Helyi zsírégetés meg nincs! Nem tudod szabályozni a zsírleadás helyét, semmilyen gyakorlattal sem! Mindenkinél genetikailag előre meghatározott, hogy ki, honnan , milyen ütemben tud fogyni.

Google: alapismeretek.

2014. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen hallottam mar ezt az ezerszer hallatott szoveget, de azt is irtam hogy akkor bizonyos etreszekre viszot lehet dolgozni, nyilvan ha labra csinalok gyakorlatokat nem a hatam fog noni.. ez egy hulye pelda.. csak az en esetemben azt ettem eszre, hogy 2 evig spinningeltem eleinte heti 2x aztan heti 1x(sajnos megdragult, de igy is hatekony volt) es nekem vekony combokat, combizmot is megmozgatta igy szep formas,feszes lett es a seggem is kerekedett tole es ha mar a combom vekonyabb lett akkor gondolom fogyott is vmennyi belole erre lennek kivancsi akkor...

Meg konkret valaszra afent emlitett kerdesemre

2014. nov. 3. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét választ adtam- szálkásító diéta kell.

Azt meg nem írtam, hogy helyileg nem lehet izmosodni,hanem azt, hogy helyi zsiregetes nincs! Nem ugyanaz! Én nem kötekedni akartam, honlapot is mutattam.

2014. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kotozkodos hangnembe akartam irni, ne haragudj ha neked ez igy jott le:)
2014. nov. 3. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Ok, nem gond. :-)

A legjobb az lenne, ha elolvasnád a sárga kapszula című könyvet, és mindent megértesz.

Linkelni nem szabad, tehát googleba: sárga kapszula pdf.

2014. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Abba esetleg meg tudnal segiteni, h az etrendemre is probaltam odafigyelni, de igy abionyos kajak megvonasatol idegbetg lettem :D es hogy aszerint h ettem elhiszem h nem profi etrend de megis mivolt benne ennyire sz..r h ennyi ez meg az nem eves nem hozta meg a kello hatast odaig jutottam h nem merek mar semmit se enni, es inkabb kicseszek magammal epp h reggelizek a nap tovabbi reszebe pedig ha ehes leszek viet iszom v edesitos teat......... szoval a lenyege az volt h a feher lisztet es a cukrot tilto listara tettem, sot mar a vegere a vajat is tejszint stb.. sulizok, igy nincs tul sok ido rendes kajakra, de reggelire altalaban puffasztott rizst, vagy puffasztott rizses-kukoricas szeletet ettem kettot neha siman, egy szelet felvagottal(sonka)(igen kukorica tudom de nagyobb reszbe rizses) ha sima puffasztott rizs volt az egy csomaggal 10db kitoltott ebedig ezvolt az ebedem is... esetleg meg egy v ket alma v 1banan hazajottem, nem zabaltam egybol, kb "uzsonna ido" tajekan csinaltam 2 tojasbol rantottat nagyon keves etolajjal.. es aznapra nem ettem tobbet ha ettem neha neha akkor is zoldseget.. es kb ezeket ettem 2 3 hetig es lelkibeeg lettem, ereztem magamon h vmi hianyzik a szevezetemnek ( hetvegente csirkemellett ettem v sult csirkecombot) es ezutan feladtam.. azota is probalok odafigyelni de mar ugyh h ne egyek szinte semmit hiaba bontja le a szervezet a meglevo izomtomeget rajtam egyszeruen mar nem tudom mihez kezdjek....
2014. nov. 3. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Kevés fehérjét eszel az a gond. Azt magasan kell tartani, napi 2g x ttkg legyen meg. A szénhidrátot kell csökkenteni fokozatosan. Reggel majd leírom, de már telon vagyok.
2014. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2014. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi rengeteget segitettel:)
2014. nov. 4. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!