Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszereket tudtok...

Milyen módszereket tudtok ajánlani fenék és comb izmosítására?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a guggolás, kitörés és hasonló gyakorlatok nem jöhetnek szóba, mert a térdizületeim egyszerűen nem bírják. :c
2014. okt. 25. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A lábizmokat nemigen tudod a térd kihagyásával edzeni, de félguggolásokkal próbálkozhatsz. A farizmot meg tudod dolgoztatni fekve csípőemeléssel, vagy lábemeléssel térdállásban. Vannak termekben jó farizom edző gépek is. Vagy az is egy kiváló gyakorlat, 1:10-nél:

https://www.youtube.com/watch?v=2U-u5DBEnco

2014. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. okt. 25. 08:44
 3/8 A kérdező kommentje:

Juj, nem szeretem az ilyen kozonseges embereket, mint a videoban szereplo holgyemeny.

Mindegy, a mondanivalomnak ehhez semmi koze. Annyit szerettem volna meg hozzatenni, hogy konditerembe egy ideig biztosan nem fogok eljutni, mert egyreszt kulfoldon elek, es meg nem beszelem az itteni nyelvet, masreszt amig nyelvtanfolyamra jarok, addig nem fer bele semmilyen penzes sport a keretbe, mert a tanulmanyaim nagyon koltsegesek. A tanacsodat nagyon koszonom, amig nincs jobb lehetosegem, bevezetem az otthon elvegezheto gyakorlatokat a mindennapjaimba.: )

2014. okt. 25. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, de nem azért tettem be a videót, hogy magát a lányt értékeljük, elítéljük. Mindenkinek magánügye, hogy kinek ki a szimpatikus. Én csak példának tettem be az edzését, ne az embert nézd. Attól a gyakorlatok jók. Kár, hogy félreértetted.
2014. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azert is irtam az elozo kommentemben, hogy a velemenyem nem relevans, csak amikor megnyitottam a linket megmondom oszinten elsore lesokkolt, mert masra szamitottam.

A segitsegedert pedig halas vagyok.: )

2014. okt. 25. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Okés, csak kár lenézni bármit is, nem is azért linkeltem, csak pusztán a gyakorlatok miatt. :)
2014. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitörés mehet szerintem, de súly nélkül.
2014. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy segitsegnek szantad, ami nagyon kedves toled.: )


Utolso: koszonom!

2014. okt. 28. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!