Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől tudnék szép, nőiesen...

Mitől tudnék szép, nőiesen izmos lábakat varázsolni magamnak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és szeretnék ha a két combom nem érne össze és nem tejeszacskó seggem lenne.... Mit tudtok javasolni? Nem sok szabadidőm van, viszont nem régiben költöztem egy konditerem közelébe és nem akarok tétlenkedni, de fogalmam sincs hogy s mit kell ott csinálni. Ja, és nem szálkásodni akarok vagy pasis kigyúrt combokat, hanem szép, lányhoz illő combokat és harapniavaló hátsót. ;)

#konditerem #sport #nőies comb + fenék
2014. szept. 22. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Igen,nagyon valoszinu hogy vekony kiscsajkent kigyúrt ferfi combjaid lesznek gyorsan..gondolkozni luxus?


Amugy builder.hu es a Sarga Kapszula olvasgatasa.

2014. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A két combod a zsírtól ér össze. Ha zavar akk bizony szálkásodni kell. Amúgy meg sárga kapszula. Olvasd el. Nekem látványos javulához több mint fél év kellett. És még mindig van hova fejlődni.
2014. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd holnap kapsz tőlem, egy részletesen kifejtet választ. :)most már késő van :/
2014. szept. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleve kevered a fogalmakat is kérdező- zsírleadás= szálkásítás. Hiába nem tetszik a szó, de ezt hívjuk annak, nézz utána. A szálkásítás tehát nem izomnövelést jelent, mint ahogy te gondolod. Sőt szálkásításnál sajnos még izomból is mehet le.

Na mindegy írhatnék oldalakat...

Edzés-súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, stb.. De eddz teljes testre, ne csak lábra, fenékre

Olvasnivalo-googleba: alapismeretek.

2014. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!