Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz vagy fura ha...

Szerintetek gáz vagy fura ha egy férfinak WTF-ben magas hangja van?

Figyelt kérdés
kb ilyen mint a kék versenyzőnek: https://www.youtube.com/watch?v=GwIqoJuRoyI

2014. okt. 22. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

szerintem itt direkt csinálta,hogy kizökkentse meglepje idegelje vele a másikat és dominálja is,hogy mutassa ő mekkora laza.

bruce lee-nél is a cinizmus a terelés és a cukkolás része volt a macska hang.

2014. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bocs, de véletlenül a kékre nyomtam pedig a zöldre akartam. :D Értem, hogy mit akarsz mondani, az, hogy a videóban az ellenfele miért nem kiabál azt nem értem, talán nem annyira rutinos ember (vagy fogalmam sincs) de amúgy mindenki szokott. Egyrészt azért amit te is írtál meg hogy ha rákontráznak a gyomrodra rúgás közben akkor ne maradjon bent a levegő. Csak sok embernek elég magas a hangja és érdekel, hogy erről ki mit gondol.
2014. okt. 22. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:

én már csak azt nem értem, hogy akkor a boxolók, birkózók, judósok Thai boxolók miért tudnak küzdeni vinnyogás nélkül is?


Istenem, és a birkózást akarták kirakni az olimpiáról...

2014. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés :D mindenhol máshogy szokás, a lényeg végülis hogy kipréseld a levegőt. Fájna a szívem a birkózásért de véleményem szerint a WTF legyen az utolsó, amit lekerül az olimpiai sportok listájáról, különben is a fénykora még bőven előtte áll.
2014. okt. 23. 00:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez qrva nagy :D Szerintem vicces, de annyira nem gáz :D Nézd, Káté Gyuszinak is (ex amatőr ökölvívó) ütés közben érdekes hangjai voltak, de ettől még szétverte az ellenfeleit, szóval nem biztos, hogy a hang annyit számítana, inkább a rúgásokra koncentrálj WTF TKD-nál!
2014. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem fura, de nem a "kihap" a lényeg, szóval pl. egy versenyen nem arra fognak figyelni, hogy milyen hangot adsz ki magadból, hanem a teljesítményedre. ;)
2014. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
így van :D te voltál az OB-n?
2014. dec. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!