Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes e egy 178 cm magas,...

Érdemes e egy 178 cm magas, és 65 kilós férfinak gyúrni?

Figyelt kérdés
Tömegnövelő kizárt, drágának és feleslegesnek tartom, hiszen zabálok mint egy disznó és egy kiló sem jön rám! Örökmozgóvagyok, nem tudok hízni mert azonnal lemozgom! Szóval érdemes e nekem gyúrni ezekkel a paraméterekkel, vagy hagyjam, mert csak jobban lefogyok, a szálkából nem lesz izom! Várom a válaszokat, köszönöm!!!
2010. febr. 4. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem zabálni kell mint egy disznó, hanem tudatosan táplálkozni. body.builder.hu alapismeretek.
2010. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem.

sportolj valamit, azzal jobban jársz

2010. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tudatos táplálkozás hasznos tanács, utána is nézek, köszönöm! Viszont ami a sportot illeti, karatéztam 4 évig és most is rendszeresen focizok! Szeretnék pár kiló izmot, ezért a gyúrás!
2010. febr. 5. 08:57
 4/6 anonim válasza:
jó hogy gyúrnod kéne! de ne kardio edzést csinálj, hanem erősíts, akkor nem fogyni fogsz, hanem izmosodni.
2010. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ne mozog le! én 1.5 éve gyurok 180cm/80 kg vok 1.5 év alatt 12 centit nött a kezem ja és inkább gyurjál mert az alacsonyabbaknak egyszerűbben kigyurják magaukat
2010. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igen! Szóval gyúrnom is kéne meg nem is? :D:D
2010. febr. 15. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!