Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsofthoz értőkhöz szól a...

Airsofthoz értőkhöz szól a kérdés! Mi baja lehet az aepemnek?

Figyelt kérdés
Fél éve vettem egy Cyma cm.121 elektromos airsoft pisztolyt, kiválóan működött kb. 2 héttel ezelőttig. Nem lő golyót a fegyver és a "csattanást" sem hallom a ravasz meghúzása után, hallom hogy valami mozog bent, de nem működik. Az aksival kétlem hogy baj lenne mert rendesen töltődik, viszont amikor levettem a szánt és úgy próbáltam lőni, néhány ravaszmeghúzás után tűz forró lett az aksi, meg is olvadt rajta egy picit a fólia. Mi lehet a baja? Szétszedni nem akarom lehetőleg, szervízelési lehetőség meg nem nagyon van a közelemben, persze ha nincs más megoldás azt fogom.
2014. okt. 19. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem akku hiba... ugyan ez volt M14-nél. Ezek a gyári akkuk mint sz@rok. Nekem is csak úgy megolvadt a műanyag,ha nem veszem le,akkor ki is gyullad. ha nem az akku a baj,akkor a vezetékelésnél érhet össze két kábel,ami miatt zárlatos lesz. Én ezekre tudok gondolni. ;)
2014. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha melegedik az akku, akkor nagyrészt az akku a szar vagy valahol zárlat van. De ha "csak" zárlat van, akkor már akkud is kuka a leírtak alapján.
2014. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!