Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsofthoz hasonló fegyver?

Airsofthoz hasonló fegyver?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem mondani olyan fegyvereket ( nem igaziakat ), amelyek nagyon hasonlítanak az igazi fegyverekhez, reális kezelése van, viszont nem veszélyes, és nem üt nagyon nagyot? Persze ha kicsit üt, akkor jó az is :)

2014. máj. 21. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Légpuska.

Airsoft-tal még nem lőttem, nem tudom mennyire erős fegyver. Légpuska szerintem otthonra pont ideális, jól lehet kezelni ha jól van belőve és a kezelője is ügyes, akkor 30-40 méterről simán le lehet vele szedni bármint.

2014. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz, a légpuskának is vannak fajtái? mint például karabély, M1 Garand, stb.
2014. máj. 21. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire akarod használni? Ha csak kizárólag célbalőni, akkor légpuska. Ha airsoftozni is szeretnél, akkor airsoft egyértelmű. Egy jobb fajta airsofttal (mint pl az enyém is), kimért 45m-ig pontos szélcsendben, gyárilag. Légpuskában nem hiszem, hogy igazi fegyverek másolatait gyártanák, én még nem láttam. Airsoftban szinte minden éles fegyvernek megvan az airsoft változata pl G36 összes változata, M14, M14 Socom, P90, Famas, Aug 1 2 3, Uzik, sok féle AK változat, sok fajta MP5, mindenféle M4 M16, shotgunok pisztolyok stb...

Ha jobban érdekel, pl itt tudsz nézelődni:

www.airsoftcentrum.hu

www.airsoftdepo.hu

2014. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha egy átlagos erejű (340 fps) airsoft közelről (0-25m) eltalálja közvetlenül a bőrfelületet, akkor max 1 hétig marad meg a nyoma és a lövés helye csíp kb 1 percig, ha rossz helyen talál el be is dagad pl bütyködön. 40-50m távolságból már nem érzed, csak hallod ahogy lepattan rólad. Az erősebbek (500-600 fps) távolabbról is csípnek. Fps: láb/másodperc, lövedék kezdősebessége 0,20g-os lövedékkel mérve.
2014. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!