Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsofthoz milyen védőszemüveg...

Airsofthoz milyen védőszemüveget ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat keresek amit szemüvegre rá lehet venni, illetve nem párásodik be.

Normális válaszokat, Köszi!



2013. jan. 20. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem: MINDEN szemüveg párásodik valamilyen mértékben, legalább is a lencsések. A rácsos szemüvegek és maszkok nem fognak.


Ezek a fajták ugyan kicsit akadályozzák a látást, de szerintem jobb mintha semmit se látnál a párától. Az meg elég veszélyes, hogy a szemüveget leveszed 5 percenként kitörölni... ez a szemüveg a legjobb amit eddig kipróbáltam, de ez se teljesen páramentes. : [link]

2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 21. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Haverom is szemuveges és ilyet hordott egy darabig.

Ezt ajánlom. De miért nem váltasz lencsére? Legalább a játék erejéig.

2013. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Üdv!

A párásodásra nekem bevált egy noname szer.... Az ofotértben vettem egy szürke műanyag palack ezüst gyűrűvel a kupak alatt, és 20ml-es. Lényeg a lényeg egy egy spricc a szemcsire majd mikroszálassal rendesen letörölni minden szennyeződést. Aztán még egyszer spricc, de itt már nem szabad teljesen letörölni hanem csak áttörölni hogy maradjon rajta egy kis réteg.

Én eléggé futós ember vagyok és játéktól függően 1-3 órát bír, de akkor sem párásodik hanem már csöpög le róla a nedvesség...Ja és a haveromnak is adtam belőle nála is bevált... Szerintem érdemes kipróbálni. A cucc asszem 1200huf egy kendő meg talán 200huf. Ha már egy pár embernek beválik akkor örülök hogy segíthettem! :)

2013. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy miután lekezelted nem szabad hozzáérni, mert akkor még egyszer le kell kezelni...
2013. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek a zöld kezek!
2013. jan. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!