Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy folytassam az edzést...

Hogy folytassam az edzést ilyen nehéz korulmények kozott?

Figyelt kérdés

32 éves fiú vagyok

van egy alkalmi melóm decemberig, napi 9-10 óra elég talpalós, állós pakolgatós fizikai munka...

és persze mellette kb 2hétig ment a street workout...

de most nem megy... nannyira készen van a testem estére hogy se idő, de főleg nem energiám nincs már edzeni... rohadtul elfáradok, fáradnak a lábaim, orulok hogy ha az ágyba bekerulok, semmihez nincs erőm. érzem hogy nem is menne a sport. ismeritek ezt a fajta teljes kimerultség érzést

viszont meg abbahagyni nem akarom de így nem tudom hogy a heti 4-5 edzést milyen módon tudnám beiktatni.. egyáltalán hanyagoljam egy néhány hétre?

vagy hogy lehet annyi maximális energiát szerezni hogy az esti edzésree is maradjon még kellő energiám. kávézom ugyan de energiaitalt semmi pénzésr nem innék.

igaz hogy mostanában keveset is iszok


2014. okt. 7. 18:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Úgy értem két héttel ezelőttig :-) 2 éve nyomom amúgy
2014. okt. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!