Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom hol rontom el a...

Nem tudom hol rontom el a dolgot, mi a baj?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete elkezdtem futni minden másnap, biciklizni, szobába tornagyakorlatokat csinálni, mint guggolás, kitörés, felülés, és amúgy sem élek lusta életmódot plusz iskolába is van minden nap tesi. De akárhogy próbálkozok nem megy le kiló. Egyszer lemegy 1 kiló és 1 hét múlva már vissza is jön, pedig nem eszek csak itthon kenyérsütő géppel sütött teljes kiőrlésű kenyeret naponta 1x nem eszek sokat sem, írom a kalóriabázist is és mindig jót ad ki pl az átlagom a napi 2500 kalória elégetése. Nem tudom mit csinálok rosszul. ?????????

2014. okt. 6. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a szénhidrátot. Hiába tk kenyér, az is plusz ch. Nem vagy kalória mínuszban, ami kellene a fogyáshoz.
2014. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok a ch.A diétát meg kezd azzal,hogy nem fogyasztasz kenyeret,gabonát,legfeljebb egy minimális zabot és az edzés utáni kajálásban egy kevés rizst.A többi az fehérje,zöldség,zsír.Ez meg,hogy kihangsúlyozod,hogy te csinálod a kenyeret mi akar lenni?A gabona nem esszenciális élelmiszer,a kenyér meg végképp nem.
2014. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ott rontod el a dolgot, hogy nem eszel. Ha koplalsz, akkor a szervezetedben táplálékhiány keletkezik, ezért amint táplálékot viszel be, azt azonnal elraktározza a szervezeted zsír formájában. Enni(nem zabálni) kell naponta 5 - 6 alkalommal, és soha ne várd meg az éhség érzetét. A legtöbb kalóriát maga az emésztés égeti el!
2014. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!