Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolással, ezzel a diétával...

Sportolással, ezzel a diétával mikor érhetek el egy viszonylag szálkás alakot? 20/L

Figyelt kérdés

sziasztok

175cm magas vagyok és sajnos 70kg! 1500kcal diátát szeretnék elkezdni,ma kezdtem amúgy. Vettem kondi bérletet,heti 4szer járnék le.Minden nap futnék 30percet,kettő nap mellé súlyzós edzés,kettő nap pedig lépcsőzés mellé. Tanácsokra lenne szükségem,jó,ha a diétám a következőkból állna : tojás vagy zab reggelire. tízórai répa vagy alma ,ebéd csirkemell+brokkoli vagy csirkemell+rizs ,uzsonna túró+fehérjepor,vacsora konzerv tonhal vagy lazac zöldségekkel.

ez kb 1500kcal lenne nagyon alacsony ch-val

egyébként 3hónap alatt híztam ennyit,ezelőtt 57kg voltam fixen évekig mellé kondiztam.csak elég komoly lelki gondjaim lettek,amiken talán kezdek túl lenni,annak a következménye volt az,hogy nem mozogtam,ettem mint egyetlen örömforrás éjjel-nappal,rengeteg ivás... de ahogy belenéztem a tükörbe majdnem elsírtam magam,miért csináltam évekig ,ha feladtam nem is olyan rég?? Mindig is nagy álmom volt egy fitnesz verseny, most meg olyan távol állok tőle,hogy legszívesebben sírnék...


2014. okt. 3. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell elkeseredni, pár hónap szálkásító diéta leszedi szépen a zsírt az emberről. Az étrendedben a kaják jók, de nem mindegy az arány. A fehérje legyen nálad kb 120-130g naponta, hogy ne izomból fogyj. Zsírból kb 30g. A szénhidrátot pedig úgy kell belőni, hogy heti 0,5-1 kg fogyás legyen. Tehát ezt előre nem lehet tudni, a heti mérések után lehet mindig korrigálni. Ha nincs fogyás veszel le a szénhidrátból. Ilyen egyszerű.

Heti 3 súlyzós legyen és minimum 3-4 aerob edzés.

A mikorra válaszoltam, mert heti 0,5-1 kg fogyás lehet zsírból.

2014. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!