Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 27 évesen komolyan elkezdeni...

27 évesen komolyan elkezdeni sportolni?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyerekkoromban elkerült a komoly sportolás, mindig csak magamtól mozogtam, de most nagyon azt érzem, hogy hiányzik a versenyszerű sportolás az életemből... Persze nem arra gondolok, hogy indulnék az olimpián, hanem maga a tréning intenzitása és komolysága az, ami fontos hogy profi legyen. Arra gondoltam, hogy a férfi torna érdekelne, de nyitott vagyok mindenre. Van-e egyáltalán lehetőség arra Budapesten, hogy egy 27 éves férfi nekikezdjen egy sportágnak és nem csak heti egy-két alkalommal gondoltam bohóckodni?

2014. okt. 1. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj fegyencedzés, streetworkout, callisthenic aztán pár év mulva, ha lesz izomzatod, gondolkodhatsz a férfi tornán.
2014. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!