Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan "feszesíthetném" a...

Hogyan "feszesíthetném" a testem anélkül, hogy fogynék?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy lerágott csont, de egy hozzáértő válaszát várom mégis. Lábra és popsira szeretnék rámenni, sajnos kezdi elveszíteni a bőröm a rugalmasságát. Egy kis elváltozást vettem észre, de időben észbe szeretnék kapni! Másik kérdésem meg a másik kényes terület, a has. Oda híztam egy picit és újra a régi szeretnék lenni.(Sportoltam régen rendszeresen, mostanában viszont eléggé ellustultam.......) Lényeg, tudom, hogy tele van a net mindenféle gyakorlatokkal és tudom, hogy a GYK is tele van ilyen elcsépelt kérdésekkel, DE én mégis szeretnék valaki olyat megkérdezni, aki ért hozzá és szívesen válaszolna most nekem. Offért ne fáradjatok...
2014. szept. 21. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Feszesítés, formásítás (női szavak:) ) = izomnövelés, hiszen akkor leszel feszes, ha lesz elég izom is. Ehhez nem ártana kemény súlyzós edzés és kalória pluszos étrend. Edzésnek: súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás. De teljes testre kell edzeni, nem csak lábra!


Helyi fogyás pedig nincs. Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét. Mindenkinél genetikailag előre meghatározott, hogy ki honnan milyen ütemben fogy. Semmilyen gyakorlattal nem tudod ezt befolyásolni!

A zsírleadáshoz viszont kalória deficites étrend kell. De ekkor is menjen az erősítő edzés is, csak mellé nem ártana heti minimum 3-4 aerob edzés is, pl kocogás, bicaj, lépcsőző gépezés, ellipszis trénerezés, stb..

2014. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!