Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sport táplálkozásban segitetek?

Sport táplálkozásban segitetek?

Figyelt kérdés
Én küzdő sportolok es emelett konditeremben erősítek vagy köredzest csinálok. Tehát sokat sportolok. De a sulyom túl sok. 77kg vagyok es 172cm. Az ideális nekem 70kg lenne. Egészségesen táplálkozom, vagyis feherjeturmix, gyümölcsök, sült húsok és rizs meg zablehely. De valami megsem jó. Valaki tudna nekem segíteni etrendbe hogy erős is maradjak es le tudják fogyni?
2014. szept. 18. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult. Neked szálkásító diéta kell, azaz kalória mínuszban kell lenned, hogy le tudj adni zsírt. A szénhidrátot kell csökkentened, a fehérje pedig viszonylag magas legyen. A diétába nem fér bele a sok gyümölcs a cukor miatt, sokan ezt cseszik el. Rizs, zabpehely is kevés kell, zöldség menjen helyette a húshoz.


További infók az alapismeretekben. Tehát googleba: alapismeretek. Olvasd el, alul van tovább gomb is.

2014. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!