Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kiskorom óta Népténcolok...

Kiskorom óta Népténcolok érdemes abbahagynom félévkor?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem és csak anyám eröltette,de annyi barátom van ott és a tanárok is bíznak bennem de ennek ellenére mégsem élvezem tehát haggyam abba?

2014. szept. 18. 16:58
 1/7 anonim válasza:

én biztatlak,hogy ne hagyd abba:)

később megbánod

2014. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nem igazán szeretem csinálni.
2014. szept. 18. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem élvezed akkor nincs miről beszélni, kevesebb energiát fektetsz bele, nem annyira stb.


Szerintem így nincs értelme, de ez a te döntésed, persze előfordulhat, hogy később megkedveled.

2014. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*nem annyira érdekel stb.
2014. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a tanárok bíznak benned és építenek résztvételedre, káros lehet abbahagynod.
2014. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy a saját életedet akarod élni, vagy csak mások elvárásainak akarsz megfelelni. Attól, hogy nem táncolsz ott, attól még a barátokat megtarthatod, ez rajtad és rajtuk múlik. Viszont csak akkor érdemes abbahagyni, ha találsz helyette mást, ami lefoglal, ahol közösségben vagy, ahol jól érezheted magad. Legyen ez egy másik tánc, vagy bármi. Ha nincs más ilyen, akkor én biztosan nem hagynám abba a helyedben.
2014. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kézizek és hegedülök
2014. szept. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!