Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és szeretnék...

Kusztván Zsófi kérdése:

12 éves vagyok és szeretnék valami mást sportolni ajánlat?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és judozom de már nem érdekelés mást szeretnék sportolni tudnátok ajánlani valami olyat ai nem kerül nagy költségbe!

2014. aug. 27. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

futás, kocogás: igazából csak egy cipő kérdése

bicikli: lehet olcsóbban, vagy használtan is egész jót venni

ping-pong: ütő, labdák....

íjászat: egy kezdő felszerelést ki lehet fizetni

foci: egy labda és a haverok, már csak egy pályát kell keresni, sőt, amilyen módon támogatva van ez a sport, nagy esély van rá, hogy kapsz mezt meg mindent egy jobb klubban

tenisz: közepes ütő, labdák



Ami majdnem mindnél drága lehet, az a klubtagság/terem/asztal/pályabérlet.


Fiatal vagy, próbálj ki minél több sportot.

2014. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
erőedzések akár ingyenes sporttelepi felszereléssel, vagy közeli parkban. több értelme lesz mint bármelyik ízületgyilkoló sportnak.
2014. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

futás: a cipők többsége nem jó rá, mert az emberek többsége rosszul fut

bicikli: a magyar utakon átlagos kerékpár nemjó rá, a jó összteleszkóposak meg 100E felett kezdődnek.

2014. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zastava válasza:
Ha szeretsz tekézni és van is hozzá érzéked, leigazolunk. A sportegyesület támogatásával havonta nagyjából egy Magnum jégkrém árából kijön a tagdíjad, és emellett felszerelést is kapsz .
2014. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!