Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A leszbikusok miért szeretnek...

A leszbikusok miért szeretnek sportolni és miért jobbak benne mit más nő?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban kosárlabda csapat tagja voltam. Kiemelkedett köztünk egy lány, ő volt a csapatkapitány-> huszonéves korunkra bevallotta hogy a lányokat szereti.

A főiskolán tornaórán volt egy lány, minden mozgáskulturához volt érzéke és nem mellesleg úgy pörgött mint egy búgócsiga (nagyon szép lány volt egyébként) -> lecserélte a pasiját egy nőre

A bátyám szokott futni járni egy lánnyal, az is a lányok felé húz.

A kérdésem: van ennek valami biológiai oka? gondolok itt a tesztoszteronra meg hasonlók. Volt már valaki, aki ezt a jelenséget vizsgálta?



2014. júl. 29. 15:41
 1/6 anonim válasza:
100%

Azt már kimutatták hogy nincs több férfihormonja egy leszbikusnak mint egy átlagos hetero nőnek :)


Szóval nem tudom mi lehet az oka. Mondjuk én leszbikus vagyok, tök csajos, nőies, az a típus, akiről sose gondolnád és borzasztóan nem értek a sportokhoz.

A labdától rettegek, a röpit is utálom, a tesióra nekem egy rémálom volt mindig. Főleg a sorverseny. Szétszekáltak a többiek soha nem akart velem senki egy csapatban lenni.

Úsztam kiskoromban de nem versenyszerűen, csak úgy. Most meg zumbázom, de ennyi :D


20/L/L

2014. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
14%

egyszerűen csak annyi, hogy a leszbikus nők eléggé férfiasak( már amelyik, kérem hölgyeim nyugalom) és jobban szeretnének, vagy ha nem is szeretnének, de jobban hasonlítanak egy férfihoz. És mivel a férfiak jók sportban ezért ezek a nők is :D szerény véleményem szerint

és én is ilyen vagyok, csak azért gondolom :)

19/l/l

2014. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Jesszusom, elég fura vélemény utolsó :D

Én is leszbikus vagyok, mára már utálok mozogni. Régen, mikor még sejtésem se volt, hogy a lányokat szeretem, akkor versenyszerűen atlétikáztam (és igen, elég jó voltam benne, meg hobbiszinten kosaraztam meg fociztam, azokat is eléggé szerettem. Most amit szeretek az az úszás, csak sajnos még nem elég gyakran csinálom. De szerintem ez hülyeség, ugyanúgy a hetero csajokat is érdekli a sport és jók benne...

22LL

2014. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Leszbikus lány vagyok, univerzális. Vízilabdáztam, ami férfiasabb sportnak számít, de nekem egészen 16 éves koromig fogalmam sem volt arról, hogy a lányok érdekelnek. Korpulens vagyok, széles vállakal, izmos háttal és karokkal, de mégis azért megtartottam a nőiességem egy szinten. Szerintem amúgy nincs köze a leszbikusságnak ehhez. Konkrétan a mi csapatkapitányunk full hetero lány volt, mégis őrült elánnal vitte előre a csapatot, mindig győzni akart. Ilyen vagyok én is, de nem hiszem, hogy van összefüggés. :)
2014. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hát, ha látnál engem sportolni, szerintem nem így gondolnád.

Lusta vagyok és úgy általában ügyetlen. De úgy istenigazából. Az egyetlen maraton amire hajlandó lennék, az a Doctor who...vagy Star Trek maraton.


Tesztoszteron? Nem transz vagyok, nem szedek hormonokat. Akkor miért lenne több?


Szerintem az van, hogy mivel kevesebb a randizási lehetőség, a leszbikusok egy része jobban ad magára. Meg ugye van az a hülye sztereotípia, hogy az androgűn külsőhöz az ember legyen pálcika vékony és fiús különben nem az igazi...úgyhogy gyúrunk wazze. (én spec annyira nem).


Attól jobbak, hogy gyakorolnak.

2014. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én kerékpározok és futok bár én biszex vagyok és nő
2022. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!