Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, akik táncolnak! Ti...

Lányok, akik táncolnak! Ti melyik tánciskolába jártok? (Budapestiek), és mennyibe kerül? Milyen fajta tánccal foglalkoztok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
És még annyit kérdeznék, hogy van olyan táncsuli, ahol csak lányok vannak órákon? Hogy kell elképzelni egy táncórát? Versenyre is jártok?
2010. jan. 14. 17:14
 2/6 A kérdező kommentje:
Előre is köszi. :)
2010. jan. 14. 17:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok, légyszi.
2010. jan. 14. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Bellybea-stúdióba járok, itt csak hastánc-oktatás van. és csak lányok járnak órára :)

Nagyon szeretem, messze nem csak fenék és cicirázás az egész. A tanárunk is képzett és tehetséges és még aranyos is.

egy óra kb: 20-30 perc bemelegítés, általában 30 perc "technikázás" különböző mozdulatok gyakorlása, és a maradék 30 perc a koreográfia. Mindez kellemes arab zenére természetesen :)


Versenyen én személy szerint nem voltam még, csak sima fellépésen (amúgy egyik sem kötelező). Ott kicsit káosz volt még a műsor előtt, ment a próba, közben mások öltöztek, stb. eléggé izgulós vagyok, de mikor kimentünk a színpadra, elmúlt majdnem teljesen a lámpaláz. Jha igen, színpadon kötelező a full smink, kicsit barnának lenni lenni és szépen mosolyogni, mindez a show-hoz tartozik...


Havi bérlet ára: 12500, heti 2x1,5 óra, vagyis 8 alkalom. Kezdőknek olcsóbb, mert nekik nem másfél hanem csak 1 órásak az órák.

a fellépőruha átlag 50-100ezerFt. hozzá ha olyan a koreográfia akkor fátyol: 3-10ezer, és ez még egyáltalán nem minden...

2010. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úristen! Hát elég drágának hangzik.:D Én sokkal olcsóbb táncra gondoltam. Köszi szépen, és még várnék további válaszokat is. :)
2010. jan. 14. 18:05
 6/6 anonim válasza:

Budai táncklubba jártam /kapás utca/Én speciel balettra járta, de emellett van még művészi torna, jazzbalett,(csak lányok) és talán van társastánc is


az árakról nem tudok nyilatkozni, mert már legalább 3 éve nem voltam ott, és amíg jártam nem én fizettem. Azt viszont tudom hogy félévenkénti térités volt, de egyáltalán nem vészes árakkal

ja és heti2x 1 óra

2010. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!