Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? 13/L

Mit sportoljak? 13/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy nem tudom mit sportoljak. Szombathelyi vagyok, így nem mindenre van lehetőségem. Gondolkoztam már olyanokon, amit edzőteremben kell végezni pl. Aerobic , body art stb. de az nem felel meg a sulis előírásnak. Mert, mint gondolom ti is tudjátok, van a kötelező tesi, ami arra utasít, hogy heti két edzésre eljárj a tesiórákon kívűl. Kézilabdán és teniszen gondolkoztam, de mindkettő olyan, amiben szinte hetente járnak versenyezni én meg csak hobbi szinten szeretném űzni. Labdaérzékem jó, atlétika kizárva, abban nagyon béna vagyok. Heti egyszer lovaglok, amellé kéne még valami. Elvontabb sportok is szóba jöhetnek. Ja és tánc terén is gáz vagyok, valamint kosarazni jártam, de bizonyos okok miatt az kizárva. Egyéb ötletek? Előre is köszönöm:)

2014. aug. 10. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Röplabda, tollaslabda, kézilabda, pinpong.

Bármelyik küzdősport.

2014. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Röplabdához alacsony vagyok, kézilabdát írtam, hogy miért nem. Köszönöm a választ! Te melyik küzdősportot ajánlanád egy 13 éves lánynak?
2014. aug. 10. 14:47
 3/9 anonim válasza:

Kosárlabda, úszás, futás

Kick Box, Thai box, K1,

2014. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Sima box.Enis azt csinálom már vagy 4honapja:)

Amugy Kőszegen van egy jó tenisz órák.:)

2014. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a kosárlabda, tenisz, atlétikus dolgok kilőve, küzdősportot meg a csaladom nem támogatja:/ egyszerűen nincs ötletem...
2014. aug. 10. 15:38
 6/9 anonim válasza:
Akkor bocsi..biztos azt nem olvastam el..:|
2014. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Járj jógázni, az a testnek és a léleknek is jó.
2014. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

tisuzz

[link]

2014. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végülis (valószínűleg) krav maga-ra fogok járni a galxy-ba. Van valakinek valamilyen tapasztalata vele? Írna privátot?
2014. aug. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!