Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? 15/L

Mit sportoljak? 15/L

Figyelt kérdés
Miskolcon

2014. aug. 4. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Saját testsúlyos edzés. Kezdésnek megfelelő a Fegyencedzés.

Aztán 3 lehetőség: elérsz az 5. lépésekig és elkezdesz sw-zni

folytatod a mesterlépésekig

folytatod a könyv szerint +kiegészítő gyakorlatok

2014. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de inkább valami egyesületnél sportolnék,a boxra is gondoltam,vagy valami küzdősportra,csak annyi,hogy szemüveges vagyok,és nemhiszem hogy a kettő összeillik,levenni meg nem vehetem,mert elég rossz a szemem
2014. aug. 4. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Miskolcon vannak sw-sek. Facen keress rá a csoportra, Street Workout Miskolc.Biztos lesz valaki akivel tudsz edzeni, lányok is vannak a csopiban :D
2014. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 aikiboxer ***** válasza:

Nem a szemüveg okozza a gondot küzdősporton, hanem hogy ha 4 dioptria fölötti a szemed, akkor megnövekszik az esélye a retinahártya-leválásnak, ezért nem versenyezhetsz. De sima bokszedzésen nem lesz bajod, ha jó az edző és normálisak az edzéstársak.


Egyébként nem tudom mennyi pénzed van, mert ezek pénzes sportok, de nagyon jó a squash vagy a tenisz.

2014. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tgeenay ***** válasza:
Röhejes ,hogy csóri idejön egy sport reményében ez meg már saját testsúlyos edzésről hőbörög.
2014. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem a legjobb a futás. Bedugod a füledbe a fülhallgatót és elmész egy kört futni. De ha nagyon ragaszkodsz az egyesületi sportokhoz, akkor kérdezősködj. Ki hova jár, mit csinál. Esetleg a sulidban ha van délutáni programkén röplabda vagy kosár akkor oda is lejárhatsz. Hidd el ezekből még jó barátságok is kisülhetnek. :) De legfőbb hogy mozogj! @
2014. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na igen,a barátság...az van,hogy nem vagyok az a barátkozós típus,ahova eddig jártam,ott se voltak nagyon barátaim,csak akiket már eleve ismertem.elég csendes vagyok,sőt nagyon is...ha nem kérdeznek ,képes vagyok egy szó nélkül csinálni amit csinálni kell.ezért is nem tudom,hogy az egyesület e a nekem való.pedig azt szeretném,csak hát ez van...futni meg nem bírok,próbáltam már tesómmal,de kiderült hogy abban nagyon gyenge vagyok
2014. aug. 12. 23:26
 8/11 anonim válasza:
Minden sport alapja az állóképesség, aminek az alapja sajnos a futás. Labda játékokban mennyire vagy jó? vagy milyen elképzeléseid vannak? @
2014. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazából pont nem labdajátékokra gondoltam.eddig csak a táncot próbáltam,abból több félét,csak az a sok fellépés....elveszi az időt.valami extrém sportra is gondoltam,de nem jutnak nagyon eszembe olyanok,vagy ha igen,mindig van valami,ami miatt az nem megoldható(pl drága,nincs Miskolcon,vagy szemüveg miatt nem lehet stb)
2014. aug. 13. 10:02
 10/11 anonim ***** válasza:

például: táncolj, karatézz, lovagolj, fuss, járj kondoba, judozz, focizz, kézilabdázz, korcsolyázz ....

a lényeg h szeresd és érdekeljen téged a dolog amit csinálni szeretnél

2014. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!