Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a fogyás és a...

Mi a különbség a fogyás és a szálkásítás között?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta nekem, hogy egy és ugyanaz a dolog, de én ezt nem hiszem.

2014. aug. 9. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ugyan az.
2014. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás az bármiből történhet, izomból is jócskán, és általában pont ez szokott történni. A szálkásítás a fogyásnak egy olyan terv szerint irányított formája, amikor ezt tudatosan megtervezett étrenddel (és mellé edzéssel) próbáljuk csökkenteni, és a fogyást minél inkább csak a zsírszövetre koncentrálni.
2014. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

értelmezés kérdése.


számomra nem.

fogyás: testsúly csökkenés

szálkásítás: izomrostok számának és minőségének növelése.


a kettő azért keverhető össze, mert a szálkásításhoz nagy ismétlésszám kell, ahhoz idő, idővel pedig a szervezet a zsírhoz nyúl a glikogén raktár és a táplálék helyett.

2014. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hülyeséget mondasz. Kérdezz meg egy testépítőt, mit ért a szálkásítás alatt. Enyhe kalóriadeficites, megtervezett diéta, edzéssel. A zsírvesztésre irányul, valamint az izom megtartására. De mivel kalóriadefcites, izom NEM épül közben. Termodinamikailag lehetetlen.


Nem sértegetni akarok, de az utolsó mondatod is merőben hülyeség.

2014. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
pont azért nem érdekel a "testépítők" véleménye, mert ilyen hülyeségekben hisznek.
2014. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

termodinamika :) te is egy montez alteregó vagy? unalmas már, hogy mindenhol ugyanazt a sárgakapszula mítoszt nyomják. már az sem kizárt, hogy maga drugs bunny reigsztrál ide 4-5 felhasználóval terjeszteni az igét. abban a könyvben fájdalmas hülyeségek vannak, olvass inkább tudományos forrásokat.


nem meggyőzni akarlak, felőlem azt csinálsz amit akarsz.

azért írom le ezeket, hogy az amatőrök is lássák, hogy van élet a bodybuilderen kívül.

2014. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól még hülyeséget mondasz. A szálkásítás szó jelentése nem vélemény kérdése, hanem hogy a többség közös megegyezés alapján mit ért alatta. Hogy a kardántengelyen az autószerelők egyazon alkatrészt értik, az sem vélemény kérdése. Hiába vernéd a melled, hogy te márpedig a kardántengelyen az ablaktörlőt érted, és az összes hozzáértő hülye.


Elmehetsz egy bringaközösségbe megmondani, hogy te márpedig hátrafelé tekerve a bringát gurulsz előre, és te a bandázs szót a pedálra használod, mivel te nem hiszel a hozzáértő bringások tudásában (ami szerinted egyébként a vélemény részét képezi), attól még ugyanúgy egy ignoráns troll véleményként fogják kezelni.

Az utolsó mondatod pedig merőben hülyeség. Te vagy nem vagy tisztában az alapvető emberi biológiával, vagy semmi gyakorlati tapasztalatod ezen a téren, vagy mindkettő. Teheted itt a lázadó, árral szemben menő arcot, attól még tudás nélkül megalapozatlan marhaságokkal nem fog senki komolyan venni.


A béna célzás pedig nem talált be. Nem a sárga kapszulát szajkózom, én egyetemen tanultam ezekről a dolgokról, mosolyka :)

2014. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!