Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves lány lehet izmos?

15 éves lány lehet izmos?

Figyelt kérdés

Nekem fehérjékre, zöldségekre és gyümölcsökre, valamint jó zsirokra ( pl.dió, napraforgó mag ) alapozott diétám van

Nem irom le, úgyis unnátok olvasni, a lényeg hogy naponta 1 órát Pilates- ezek, 30 percet cardiozok ( itthon, DVD- ről ), kiss súlyzókkal edzem a karom és hasgyakorlatokat is végzek + tanulás közben azon a helybenfutó gépen égetem a kalóriákat

Többet nem tudok sportolni, mivel suli van szóval szeretném tudni ha nyárig elérhetem legalább a fit testalkatot ?


2010. jan. 12. 18:04
 1/3 anonim válasza:
100%

Akkor erősödsz tőle igazán hogyha keményen csinálod. Azaz majdnem addig amíg már szinte begörcsöl az izmod.

Attól hogy sétafikálsz futógépen attól fitt leszel, az is erősít és formába hoz stb.. De igazán izmos akkor leszel ha mit sem törődve a fájdalommal csinálod sokáig majdnem az izmok teljes kifáradásáig.

A test úgy működik hogy "látja" ez az izom nagyon igénybe van véve akkor erősíti.. Viszont ha csak sétafikálsz annyira nem.


És még fontos az is hogy sokat egyél, egyrészt mert pótold az elégetett energiát más rész meg mert a zsírt alakítja át a szervezet izomszövetté (ahogy én tudom).

2010. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló nagyon jól leírta, amit Te csinálsz az igazából az állóképességet erősíti. Nagy eredményeket ne várj tőle! Inkább valami Aerobikos DVD-t szerezz be, meg egy pár kézi súlyzót, azzal már talán látható eredményt érsz el. De nyárra... át nemhiszem hogy nagy eredmény fog látszani, talán ha nagyon keményen és kitartóan csinálod!
2010. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

16 vagyok és izomerő:)

mit csinálok-->lovaglás-dijugratás

vádlimat szeretik nézni mert olyan "jó"

igaz keményen edzek mivel versenyzek...

kipróbálnád akkor meghalnál az izomláztól elsöre...nem csak a vádlid hanem a karod is.........

ja és nagyszerű kikapcsolodás egyben :))))

2010. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!