Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugye ettől nem lesz kisebb a...

Ugye ettől nem lesz kisebb a mell?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok. 2 éve 52 kiló voltam, a sok stressz következtében azonban 2 hét alatt lejött rólam 5 kiló, így lettem 47. Eltűntek az izmaim, csontsovány lettem.

Akármit ehettem, nem híztam semmit. a vékonyságomat nagyon szeretem, viszont azt, hogy nincs semmi izmom...nem. 2 hónapja elkezdtem edzeni, naponta/kétnaponta(időmtől függően) 100-100 lábemelést, 300 hasprést, 100-100 lábemelést, 50 nyújtott lábemelést, 100 váltott hasprést, 125 comberősítést, 100 váltott hasprést és 20 fekvőtámaszt csinálok.

Egyre jobban látszik az eredménye,viszont azt olvastam, hogy a fekvőtől pl. kisebb lehet a mell. Ha ezeket csinálom minden nap/minden másnap, és nem emelem a számot, akkoris csökkenhet a mellméretem? Elnézést, ha buta kérdés, de ígyse vagyok valami nagy mérettel megáldott nő, ennél kisebbet már nem szeretnék, és egy barátnőm is mondta, hogy csak edzéstervvel fog belevágni, mert kisebb lehet a melle. Ez mennyire igaz?:D


2014. aug. 5. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden étrend- és genetikafüggő. Ha izomövelés a cél, akkor kalória pluszban kell lenned. Ilyenkor nem csökkenhet a mellméret, sőt.

Zsírleadásnál (szálkásítás) viszont kalória mínuszos diéta kell. Ekkor viszont lehet mellről is fogyni, mivel ott is van zsír. A gyakorlatoktól ez független. Nincs helyi zsírégetés, nem onnan fogysz, amire edzel és még egyszer mondom, ez étrendfüggő. Izomnöveléskor nem adsz le mellből.

2014. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a fekvőtámasztól nem lesz kisebb a mell. Esetleg az alatta kicsit erősebbé váló izom kiemeli. Amit viszont nagyon jól leírt az 1#-es válaszoló, attól fogsz fogyni, vagy nőni, hogy hogy eszel. DE! Az is számít, hogy milyen edzést végzel. Amit te csinálsz, az egy elég durva kardió. A te szempontodból, amikor izmot akarsz felszedni, és nem fogyni, a lehető legrosszabb választás az állóképességi edzés. Felejtsd el ezeket a brutálisan nagy ismétlésszámokat, (a barátnődnek igaza van) edzésterv kell mindenhez, és tömegnövelő étrend.

Ja, és mi az a "comberősítés"? Kitörés, guggolás, egylábas guggolás?

2014. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiába végzel te kardiot, akkor sem fogysz zsírból demmit sem, ha ez által nem leszel kalória deficitben. Millioan futnak évek óta, de ugyanúgy néznek ki. Mert az étrend a lényeg. Ha edzel, de az ezzel elhasznált kalóriát pótolod, akkor nincs fogyás. Ennyi. Ez ilyen egyszerü. Én súlyzós edzést végzek 29 éve, heti kőkemény 4-5 napban, hétvégén meg foci. És hidd el, csak azon múlik a formám ennyi edzés mellett is, hogy miként kajálok. Aki meg azt hinné, hogy szarul nézeki ki 44 évesen, annak meg kép.:)
2014. aug. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!