Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudnek ezzel elerni?...

Mit tudnek ezzel elerni? Mennyi ido alatt?

Figyelt kérdés
14eves lany vagyok 170cm es 55-56 kilo. Estenkent elkezdtem futni. Ugy kezdtem el futni hogy elso nap:5perc futas 5perc seta es ez 3x szoval osszesen 30percet voltam el. Masodik nap 6p gutas 4p seta 3. Aztan 7p futas 3p seta... Es igx emelkedik ma futottam 8percet es2percet setaltam es igy emelkedik mindeen nap egy idejig. Minden nap eddig 3kmt meg egy kicsit mentem. Ezzel mit erhetek el? Fogyok? Vagy formasodok? A hasamrol lemegy a kis felesleg ami rajta van? E mellett csinaljak gyakorlatokat a fenekemre/hasamra/barhova? Mennyi ido alatt erek el valmait? RENDESEN TAPLALKOZOK MELLETTE!!!:) szoval ilyen valasuokat ne irjatok legyszi elore is koszi a valaszokat

2014. aug. 1. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Nem sértésből de miután az edzésről nem tudsz semmit hogyan higgyem el hogy rendesen taplálkozol? Írd mar le kb hogyan eszel.

2014. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Utálatos ha egy nő gebe, kell egy kis husi, mondjuk 14 évesen még ne fogdozzon senki ;) a kg meg pont jó
2014. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!