Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyókúrát abbahagytam,...

Fogyókúrát abbahagytam, izmosodni szeretnék, ki milyen tanáccsal látna el?

Figyelt kérdés

193 cm vagyok, és kb 98 kg-ról ledobtam -10kg-ot. Most is látszik, hogy van még felesleg a fenekemen meg mondhatni a hasamon is, de ennyit szeretnék is hagyni. Nem akarok teljessen lesoványodni, most pont középkategória vagyok. Se sovány se kövér. Nekem tetszik. Csupán annyi a helyzet, hogy sűrűn kocogok és az étkezésre odafigyelek (többnyire), de eddig nem növeltem izomzatom sehogy sem. Szepterber folyamán fogok indulni ismét edzőterembe, és addigra is szeretném magam teljes mértékben felszerelni tanácsokkal, tippekkel, hogy rendessen és egészségessen mekifussak az izomzat növelésnek. Legjobban annak örülnék ha valaki aki beletudja élni magát, és aki tudna sok tanácsot adni, az jelezzen üzenetben és mondom facebookom meg skype-om is. :)

Rengeteg kérdésem lenne.. Hirtelen amit tudok azt kérdezem itt. Mivel fogyókúránál alig ettem, és odafigyeltem nagyon, itt azt sem tudom mit meg hogyan kell ennem, nem tudom hogyan kezdjem el, meg hogyan folytassam? hogy tudok úgy felerősödni, hogy közben nem veszitenem el a kondiciómat? Igaz hogy visszafog menni az a 10kg csak izomban? Mennnyi ideig tarthat, amig rendes eredményhez jutok stb? Köszönök minden tanácsot, de aki nagyonnagyon szeretne tanácsokkal ellátni nagyon meghálálnám, ha jelezne, hogy online-kontaktot vehessünk :) Köszönök mindenkinek mindent, üdv! 18/F


2014. júl. 31. 21:56
 1/1 Tgeenay ***** válasza:
Sárga kapszulát elolvasod nagyjábol minden feltett kérdésedre kapsz választ.
2014. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!