Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bokszolás segít az utcai...

A bokszolás segít az utcai verekedésben? (lent)

Figyelt kérdés
Ithon heti 3 box edzést végzek sok futás, ugró kötelezés, árnyék box, zsákolás... Elég erős az ütésem és sok erős ütést letudok adni egymásután. Az a kérdésem hogy ha verekedésbe kerülök és az ellenfeleim is puszta kézzel jönnek, milyenek lehetnek az esélyeim meik testrészem védjem? És valakinek menyi erős ütés kell fejre hogy kiboruljon? Vagy hova célozzak? Elég gyors vagyok 10 mp alatt megyen vagy 30 ütés és pontosan! Több ember ellen is van esélyem? Mennyire szédít meg egy fej ütés? Előre is kösz a válaszokat!

2014. júl. 30. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

hogy-hogy otthon?

menj le ökölvívó edzésre,ahol rendszeresen van sparringolás,küzdelem és akkor nem fogsz ilyeneket kérdezni,mert tudni fogod merre hány méter.

2014. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pontosan annyira tudsz jól verekedni mint ha norbi aerobic kickbox videókat néznél, semennyire. menj le normális edzésre otthon te nem fogsz megtanulni semmilyen küzdősportot/harcművészetet.
2014. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók jól mondják: ökölvívó edzés kell neked, nem árnyékbox otthon! A nagy büdös semmit éri utcán az otthon gyakorolt árnyékbox! Az utolsó, aki nekem azt mondta, hogy ő már szinte profi lett az otthoni edzéstől, és aki már ettől "nem kocsmai szinten bunyózik", jól el lett verve egy nála 10 kilóval könnyebb gyerektől, úgy kemény néhány másodperc alatt.


Amúgy miből gondolod, hogy erősek az ütéseid?


MENJ TEREMBE, KERESS EDZŐT ÉS EDZŐTÁRSAKAT!

2014. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy edző társakkal csinálom, pontozó kesztyün stb. és szoktunk egymás ellen is boxolni :)
2014. júl. 31. 13:48
 5/5 anonim válasza:
100%
ez felhaborito ! 7 EVEN KERESZTUL BOXOLTAM MAGYAR BAJNOK VOLTAM TOBSZOROS NEMZETKOZI BAJNOK A CSOTONYI SANDORRAL VACSORAZTAM ,SZAKOS JOZSIVAL,FARKAS JOZSIVAL, ES MEG SOROLHATNAM DE AKKOR SEM MONTAM MEG HOGY EN JO BOXOLO VAGYOK HANEM HOGY SZERETEM A BOXOT ERRE JOSSZ TE HOGY TE BOXOLO VAGY ES HANY EMBBERT TUDNAL KIUTNI ???? TE MOST TENYLEG HULYE VAGY VAGY VAN EGY IKER TESTVERED? A BOXOT CSAK TANULASSAL LEHET ELSAJATITANI NEM PEDIG MAGADTOL -.- ! A MASODIK NEM AZERT KELL MEGTANULNI BOXOLNI HOGY SZET VERJ AZ UTCAN MINDENKIT !! EZ AZ AMIERT IGY BANNAK A CIGANYOKKAL AHOGY BANNAK AZ IEN EMBEREK MIATT MINT TE !! HA TUDNI AKAROD KIS IDIOTA KERDEZO AZ UTCA HARCOK MASAK SAJNOS RENGETEGET KELLET VEREKDENEM AZ UTCAN MIVEL BOXOLO ES ROMAI IS VAGYOK SAJNOS AMI MIATT SOKAN BELEM KOTOTTEK DE TELJESEN MAS MINT A BOX ! NINCSENEK SZABALYOK HA ELORANT EGY KEST ES MEGSZUR NEM LEPTETIK LE ERTE HANEM TE LEPSZ A TULVILAGRA !! SZURTAK MAR MEG KESSEL? RUGTAK MAR FEJBE ACELBETETESSEL?VEREKEDTEL MAR 4 EMBEREL EGYSZERE? EZ NEM OLYAN MINT A FILMBEN ! AZ ELETEDROL VAN SZO ! DE HOGY IS TUDNAD FELFOGNI EZT -.- NEVETSEGES KERDES EGY NEVETSEGES EMBERTOL!! inrnek egy idezetet amit maga lenox mondot :Általában brutális, barbár sportként tekintenek az ökölvívásra. De számomra ez egy édes tudomány, egy mágikus tánc. Én csak ennek akartam megfelelni. EZ AZ AMIT A HOZZAD HASONLOAK NEM FOGNAK SOSE MEGERTENI !
2015. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!