Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedésben tényleg meg...

Verekedésben tényleg meg lehet akár halni is? Még ha önvédelem is?

Figyelt kérdés
Szóval nem olyan rég egy 24 éves gyerek kötött belém a kocsmába én inkább otthagytam,néha felhuzzom magam nehéz magam lekorlátoznom! Haverjaim azt mondták ne verekedjek mert ha úgy találom el még börtönt be is csukhatnak! Tényleg enyire veszélyes az utcai harc? azt mondtam úgy találom el fejen el is törhet az állkapcsa ? Ez igaz ? Persze ha verekednék nyilván teljes erőböl ütnék. Jobb Horog,bordára meg stb!

2014. márc. 19. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


dióhéjban: pankrációt nézegetve a 95 kilós 24 éves lúzer elkezdett birkózni a 14 éves, 55 kilós unokaöccsével. az unokaöcsi befogott egy fojtást a szerencsétlenen, aki a hullaházban kötött ki.


ha egy jótanácsot elfogadsz: ha nem tudod, hogy egy bunyónak mi lehet a kövezkezménye, akkor nem tudsz bunyózni. ha meg nem tudsz bunyózni, akkor kurv4ra ne is akarj bunyózni.

2014. márc. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

másik, kiütöd( vagy téged), és esés közben bevered a fejed az aszfaltba, kőkerítésbe, szemetesládába, útpadkába, padba, stb. súlyos fejsérülés, akár halál a következménye.


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
itt a faluban van egy srác, egész gyerekkorában csesztette egy kissebbségi, idõnként le is húzták, egyszer dizsibõl kilépve már be is találták, a cigijét meg a pènzét akarták elvenni, õ életében talán elõször odaba**szott a srác tarkója pedig koppant a betonon, szörnyethalt ott helyben, a magyar srác meg 5 évet ült azthiszem gondatlanságból elkövetett emberölésért... vagy valami ilyesmi váddal... õ egyedûl volt, 10 cigó meg tanusította, hogy õ tàmadt, ok nélkül... sajnos ilyen országban élünk...
2014. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok és 1 évig jártam karatéra meg 1 évig Thai boxra! Azért van egy fajta gyakorlatom de nem szeretem az erőszakot! Kösszi a válaszokat! Maximum barátnőm miatt bunyoznák!
2014. márc. 19. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:
hát, ez a 2 év nem túl sok, inkább ne erősködjél vele.
2014. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is akarok! Engem nem érdekel a harc
2014. márc. 19. 22:56
 7/9 anonim válasza:
mondanek egy jo tanacsot halgass a barataidra !!okos ember a masebol buta a sajatjabol ! hat en a sajatomon tapasztaltam meg kedves kerdezo! kezdodott egy dscos verekedessel a kidobokal szajaskodtam aztan verekedtunk es sujjos testi sertes miatt feljelentettek ! kovetkezo esetem egy no miat torrtent szokasos story elvitem a csajat aztan ugy meg vertem hogy komoba esett ! eltort az arc csontja, alla , es koponya alapi torest szenvedett sajnos epelepszias rohamot kapot a srac ami maradando sujos testi serulsnek vettek ! aztan a plazaban ismet verekedtem ahol ket securityst vertem meg ami soran aztan 70% os vak lett az eggyik szemere az illeto es mind ezt 6 honap leforgasa alat kovetem el ! tudni illik magyar bajnok boxolo voltam nemzetkozi bajnok es meg sorolhatnak es elvesztettem mindent ez vegett !! nem reg szabadultam a bortonbol 7 evet kaptam ezert a harom verekedesert ! gondold vegig meg eri e a fiatalsagod benn tolteni hidd el nagyon rossz ott benn ! a szabadsagod ne dobd fel egy hulyeert ! nm ismerlek de en tudom mien a lo rossz oldalan ulni es nem szeretnem barki ott legyen mert ezt meg az elensegemnek sem kivannam :) inkabb hagyd es legy szabad :)
2015. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi én is így gondoltam! :)
2015. jan. 30. 13:11
 9/9 anonim válasza:
;) ennek orulok
2015. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!