Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 2*25 felülésnek mikor...

Napi 2*25 felülésnek mikor lehet eredménye?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és elegem lett a hasamon lévő súlyfeleslegből. Nem durva, pólóban vagy ingben nem is látszik, de a strandon igen, és mégsem úgy nézek ki, mint egy ideális fiú. Illetve a karom miatt csinálok 2 naponta 10 fekvőt, másik 2 naponta 15 súlyzót. Illetve kevesebbet eszem. Karácsony környékén lehet már eredménye ennek, vagy csak arra jó ez, hogy izomlázam legyen?
2014. júl. 27. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem keveset kell enni, hanem megfelelő ételeket. Ennyi mozgás meg semmire nem elég.
2014. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a 2*25 felülés nagyon kevés, ráadásul a gerincednek sem feltétlenül jó. A felülést könnyű rosszul csinálni.
2014. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha. Hasazástól nem megy le a zsír a hasadról. Nincs helyi zsírégetés, nem onnan fogysz, amire edzel. Mindenkinél genetikailag előre meghatározott, hogy ki honnan, milyen ütemben fogy! Zsírleadáshoz kalória mínusz kell. Izomnöveléshez pedig kalória plusz. Tehát nem lesz kevesebb kajával izmos karod, főleg nem semmit nem érő 10 fekvővel. És mi az hogy 15 súlyzót csinálsz? Az milyen gyakorlat?

Olvass még sokat, googleba: alapismeretek.

2014. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki írt üzenetet, annak mondom, hogy 171 cm és 66 kiló vagyok. Viszont a súlynak a nagy része sajnos zsír, és nem izom. :S
2014. júl. 27. 17:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki írta a második üzenetet (ugyanaz az ember): tudok üzenetet írni, de nem írok, mert a valós nevemmel vagyok regisztrálva, és felfedődhetne az identitásom.
2014. júl. 28. 00:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!